спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1160 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 313 mm |
| височина | 56,2 mm |
| тегло | 18,78 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68,2 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1160
141.76 €
-20%
113.41 €
|
|
FERODO DDF11601
|
|
APEC braking DSK2168
|
|
ATE 24012601191
|
|
ATE 24012601191
|
|
ATE 426119
|
|
BENDIX 562626BC
|
|
BOSCH 0986478296
|
|
BOSCH 0986479268
|
|
BOSCH 0986478296
|
|
BOSCH 0986479268
|
|
Brake ENGINEERING 956141
|
|
Brake ENGINEERING DI956141
|
|
BREMBO 09979710
|
|
BREMBO 09979710
|
|
DELPHI BG3696
119.64 €
-20%
95.71 €
|
|
DELPHI BG3719
154.92 €
-20%
123.94 €
|
|
FEBI BILSTEIN 21941
100.76 €
-20%
80.61 €
|
|
FERODO DDF11601
|
|
FTE BS5264
|
|
GRAF DF29792
|
|
JURID 562626JC
|
|
LPR V2001V
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1584824
|
|
MAGNETI MARELLI 1584824
|
|
METELLI 230792
|
|
METELLI 230792
|
|
MGA D1579
|
|
MINTEX MDC1552
|
|
NATIONAL NBD1157
|
|
NECTO WN1366
|
|
NK 204772
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
NK 204783
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
PAGID 50348
|
|
QH Benelux 58041
|
|
QUINTON HAZELL BDC5264
|
|
sbs 1815204772
48.6 €
-0%
48.6 €
|
|
sbs 1815204783
55.08 €
-0%
55.08 €
|
|
TEXTAR 92109900
96.92 €
-20%
77.54 €
|
|
TRW DF4310S
99.19 €
-20%
79.35 €
|
|
VALEO 186800
|
|
ZIMMERMANN 250134700
|
|
ZIMMERMANN 250134700
|
|
AUDI 7M3615301
|
|
FORD 7M3615301
|
|
FORD YM211125AA
|
|
SEAT 7M3615301
|
|
VAG 7M3615301
|
|
VW YM211125AA
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 151 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW, 7DK) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 204 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 130 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 131 коня | дизел |
| Volkswagen TRANSPORTER IV кутия (70XA) | 151 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
