спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1166 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 321 mm |
| височина | 46,2 mm |
| тегло | 20,11 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 10 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой звена на верига | 120 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1166
144.21 €
-20%
115.36 €
|
|
APEC braking DSK2285
|
|
ATE 24013001131
|
|
ATE 430113
|
|
BENDIX 562205B
|
|
BOSCH 0986478985
|
|
Brake ENGINEERING 956024
|
|
Brake ENGINEERING DI956024
|
|
Brake ENGINEERING DI956024S
|
|
BREMBO 09868910
|
|
BREMBO 09868911
|
|
DELPHI BG3714
72.83 €
-20%
58.26 €
|
|
FEBI BILSTEIN 22950
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
GRAF DF29705
|
|
LPR A1561V
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
MAGNETI MARELLI 101402E
|
|
METELLI 230705
|
|
MGA D1647
|
|
MINTEX MDC1444
|
|
NATIONAL NBD1096
|
|
NECTO WN1185
|
|
NK 204711e006
|
|
PAGID 50316
|
|
QH Benelux 58067
|
|
QUINTON HAZELL BDC5278
|
|
sbs 18152047107
55.66 €
-0%
55.66 €
|
|
sbs 18153447107
|
|
TEXTAR 92106700
106.23 €
-20%
84.99 €
|
|
TRW DF4258S
102.77 €
-20%
82.22 €
|
|
ZIMMERMANN 100124900
|
|
AUDI 8D0615301K
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 340 коня | бензин |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 180 коня | дизел |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 250 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 220 коня | бензин |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi ALLROAD (4BH, C5) | 163 коня | дизел |
