спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF118 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 238 mm |
| височина | 41 mm |
| тегло | 7,1 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 78 mm |
| брой звена на верига | 80 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF118
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
FERODO DDF1181
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
A.B.S. 15109
|
|
APEC braking DSK279
|
|
ATE 24011201141
|
|
ATE 412114
|
|
BENDIX 333170B
|
|
BENDIX 561160B
|
|
BOSCH 0986478104
|
|
BRADI 1400714
|
|
BRADI 1400714
|
|
Brake ENGINEERING 844801
|
|
Brake ENGINEERING DI844801
|
|
BRECO BS7277
|
|
BREMBO 08448010
|
|
BREMBO 08448010
|
|
DELPHI BG209
|
|
DELPHI BG2209
|
|
FERODO DDF1181
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
FIRST LINE FBD014
|
|
FTE BS3246
|
|
GRAF DF2878
|
|
JURID 561160J
|
|
LPR R1071P
25.18 €
-20%
20.14 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1400714
|
|
METELLI 230078
|
|
METELLI 230078
|
|
MGA D1165
|
|
MOTAQUIP VBD197
|
|
MOTORCRAFT EBT203
|
|
NATIONAL NBD498
|
|
NECTO WN305
|
|
QH Benelux HP57892
|
|
QUINTON HAZELL BDC3246
|
|
REMSA 644510
|
|
TEXTAR 982000251
|
|
TEXTAR 982000251
|
|
TEXTAR 98200025101
|
|
TRW DF1011
|
|
TRW DF4064
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
UNIPART GBD620
|
|
VALEO 186227
|
|
ZIMMERMANN 470107700
|
|
RENAULT 7700677045
|
|
RENAULT 7701467115
|
| Renault 9 (L42_) | 48 коня | бензин |
| Renault 9 (L42_) | 60 коня | бензин |
| Renault 9 (L42_) | 67 коня | бензин |
| Renault 9 (L42_) | 68 коня | бензин |
| Renault 9 (L42_) | 72 коня | бензин |
| Toyota CELICA (AT16_, ST16_) | 150 коня | бензин |
| Renault 8 (113_) | 45 коня | бензин |
