спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF119 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 284 mm |
| височина | 76,1 mm |
| тегло | 10,99 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой звена на верига | 85 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF119
41.18 €
-20%
32.94 €
|
|
FERODO DDF1191
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
A.B.S. 15734
|
|
APEC braking DSK515
|
|
ATE 24011201111
|
|
ATE 412111
|
|
BENDIX 333172B
|
|
BENDIX 561161B
|
|
BOSCH 0986478037
|
|
BRADI 1060914
|
|
BRADI 1060914
|
|
Brake ENGINEERING 844851
|
|
Brake ENGINEERING DI844851
|
|
BRECO BS7279
|
|
BREMBO 08448510
|
|
BREMBO 08448510
|
|
DELPHI BG210
|
|
DELPHI BG2210
|
|
FERODO DDF1191
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FIRST LINE FBD139
|
|
FTE BS3294
|
|
GRAF DF2885
|
|
HP (ZEBRA) 52486
|
|
JURID 561161J
|
|
LPR B2091P
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
METELLI 230085
|
|
METELLI 230085
|
|
MGA D885
|
|
MINTEX MDC270
|
|
MOTAQUIP VBD165
|
|
MOTORCRAFT EBT33
|
|
NATIONAL NBD101
|
|
NECTO WN307
|
|
PAGID 50408
|
|
QH Benelux 52486
|
|
QUINTON HAZELL BDC3294
|
|
REMSA 607610
|
|
sbs 1815201512
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
TEXTAR 92022200
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
TEXTAR 982000222
|
|
TEXTAR 982000222
|
|
TEXTAR 98200022201
|
|
TRW DF1564
|
|
UNIPART GBD640
|
|
VALEO 186121
|
|
ZIMMERMANN 150125100
|
|
BMW 34111151632
|
|
BMW 34111163133
|
|
BMW 34111163134
|
| BMW 5 (E28) | 90 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 105 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 125 коня | бензин |
| BMW 5 (E28) | 115 коня | дизел |
