спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1195 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 300 mm |
| височина | 44,5 mm |
| тегло | 14,92 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,9 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 107,95 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1195
115.6 €
-20%
92.48 €
|
|
FERODO DDF11951
|
|
FERODO DDF1195C
|
|
APEC braking DSK2185
|
|
ATE 24012401981
|
|
ATE 24012401981
|
|
ATE 424198
|
|
BENDIX 562206B
|
|
BENDIX 562206BC
|
|
BOSCH 0986479048
|
|
BOSCH 0986479048
|
|
Brake ENGINEERING 956237
|
|
Brake ENGINEERING DI956237
|
|
BREMBO 09A27510
|
|
BREMBO 09A27510
|
|
DELPHI BG3537
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
DELPHI BG3742
65.01 €
-20%
52.01 €
|
|
FERODO DDF11951
|
|
JURID 562206J
|
|
JURID 562206JC
|
|
MGA D1389
|
|
MINTEX MDC1559
|
|
NATIONAL NBD1214
|
|
NECTO WN1481
|
|
NK 202550
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
PAGID 54399
|
|
QH Benelux 58112
|
|
QUINTON HAZELL BDC5316
|
|
QUINTON HAZELL BDC5316P
|
|
sbs 1815202550
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
sbs 1815202567
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
TEXTAR 92139900
|
|
TRW DF4250
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
WAGNER WGR11951
|
|
FORD 2M5V1125AA
|
|
FORD 2M5V1125AB
|
|
FORD 4328921
|
|
FORD 4410264
|
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 173 коня | бензин |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 173 коня | бензин |
