спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1200 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 324 mm |
| височина | 52,7 mm |
| тегло | 16,49 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1200
229.44 €
-20%
183.55 €
|
|
FERODO DDF12001
|
|
APEC braking DSK2397
|
|
BENDIX 562538BC
|
|
Brake ENGINEERING 956322
|
|
Brake ENGINEERING DI956322
|
|
BRECO BS8454
|
|
BREMBO 09548650
|
|
BREMBO 09548650
|
|
DELPHI BG3852
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
FERODO DDF12001
|
|
JURID 562538JC
|
|
LPR F1007V
|
|
MAGNETI MARELLI 117622E
|
|
MAGNETI MARELLI 117622E
|
|
MINTEX MDC1778
|
|
NATIONAL NBD1183
|
|
NECTO WN1221
|
|
PAGID 54464
|
|
QH Benelux HP58344
|
|
QUINTON HAZELL BDC5560P
|
|
sbs 1815202566
51.06 €
-0%
51.06 €
|
|
TEXTAR 92146400
110.44 €
-20%
88.35 €
|
|
TRW DF4297
94.19 €
-20%
75.35 €
|
|
FORD 1134864
|
|
FORD 1M501125AA
|
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 215 коня | бензин |
