спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF120-1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 284 mm |
| височина | 61,1 mm |
| тегло | 4,62 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой звена на верига | 85 |
| единицамярка за количество | брой |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Позвъни за цена
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
