спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1202 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 324 mm |
| височина | 73,7 mm |
| тегло | 21,6 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой звена на верига | 110 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1202
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
FERODO DDF12021
|
|
FERODO DDF1202C
|
|
FERODO DDF1202C1
|
|
APEC braking DSK2199
|
|
ATE 24013001071
|
|
ATE 430107
|
|
BENDIX 562200B
|
|
BENDIX 562384B
|
|
BENDIX 562384BC
|
|
BOSCH 0986478024
|
|
Brake ENGINEERING 956144
|
|
Brake ENGINEERING DI956144
|
|
BREMBO 09896110
|
|
BREMBO 09896120
|
|
BREMBO 09896121
|
|
BREMBO 09896120
|
|
BREMBO 09896121
|
|
DELPHI BG9005
79.4 €
-20%
63.52 €
|
|
FEBI BILSTEIN 18557
70.05 €
-20%
56.04 €
|
|
FERODO DDF12021
|
|
FERODO DDF1202C1
|
|
FTE BS5310
|
|
GRAF DF29693
|
|
JURID 562384J
|
|
JURID 562384JC
67.8 €
-20%
54.24 €
|
|
LPR B2029V
65.01 €
-20%
52.01 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1064924
|
|
MAGNETI MARELLI 1064924
|
|
METELLI 230693
|
|
METELLI 230693
|
|
MGA D1562
|
|
MINTEX MDC1486
|
|
NATIONAL NBD1113
|
|
NATIONAL NDB1113
|
|
NECTO WN1223
|
|
PAGID 50320
|
|
QH Benelux 58042
|
|
QUINTON HAZELL BDC4636
|
|
QUINTON HAZELL BDC5310
|
|
ROADHOUSE 659910
|
|
ROADHOUSE 659910
|
|
sbs 1815201544
58.04 €
-0%
58.04 €
|
|
TEXTAR 92107100
72.83 €
-20%
58.26 €
|
|
TEXTAR 98200107101
|
|
TEXTAR 98200107101
|
|
TRW DF4248BPS
|
|
TRW DF4248S
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
VALEO 186884
112.94 €
-20%
90.35 €
|
|
WAGNER WGR12021
|
|
ZIMMERMANN 150129650
|
|
BMW 34110392525
|
|
BMW 34111165859
|
|
BMW 34116767059
|
| BMW 5 (E39) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 150 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 286 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 143 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 245 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 136 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 136 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 136 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 136 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 163 коня | дизел |
| BMW 5 (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 193 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 193 коня | дизел |
| BMW 5 Touring (E39) | 170 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 (E39) | 231 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 192 коня | бензин |
| BMW 5 Touring (E39) | 231 коня | бензин |
