спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1251C |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 290 mm |
| височина | 53,5 mm |
| тегло | 5,23 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | брой |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1251C
43.11 €
-20%
34.49 €
|
|
MERCEDES-BENZ 2104230512
|
|
MERCEDES-BENZ A2104230512
|
|
MERCEDES-BENZ A210423051264
|
|
APEC braking DSK2043
|
|
ATE 24011201491
|
|
ATE 412149
|
|
BENDIX 561326B
|
|
BENDIX 562051B
|
|
BENDIX 562051BC
|
|
BOSCH 0986478899
|
|
Brake ENGINEERING 956002
|
|
Brake ENGINEERING DI956002
|
|
BREMBO 08917510
|
|
BREMBO 08917510
|
|
DELPHI BG3602
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
FEBI BILSTEIN 17829
37.37 €
-20%
29.9 €
|
|
FERODO DDF12511
|
|
FERODO DDF1251C1
|
|
FTE BS4795
|
|
GRAF DF29522
|
|
JURID 562051J
75.95 €
-20%
60.76 €
|
|
JURID 562051JC
75.43 €
-20%
60.35 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1284854
|
|
MAGNETI MARELLI 1284854
|
|
METELLI 230522
|
|
METELLI 230522
|
|
MINTEX MDC1365
|
|
NATIONAL NBD931
|
|
NECTO WN1268
|
|
NK 203340
|
|
PAGID 52156
|
|
QH Benelux 57824
|
|
QUINTON HAZELL BDC4795
|
|
QUINTON HAZELL BDC4795P
|
|
sbs 1815203340
32.89 €
-0%
32.89 €
|
|
TEXTAR 92091100
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
TRW DF4134
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
ZIMMERMANN 400360000
|
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 136 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 150 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 129 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 113 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 150 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 170 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 186 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 125 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 197 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 170 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 143 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 163 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 170 коня | бензин |
