спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1263 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 312 mm |
| височина | 64,5 mm |
| тегло | 17,91 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1263
123.82 €
-20%
99.06 €
|
|
MERCEDES-BENZ 2114210912
|
|
APEC braking DSK2212
|
|
ATE 24012801421
|
|
ATE 428142
|
|
BENDIX 562243B
|
|
BENDIX 562386BC
|
|
BOSCH 0986479040
|
|
Brake ENGINEERING 956277
|
|
Brake ENGINEERING DI956277
|
|
BREMBO 09948110
|
|
DELPHI BG3756
77.21 €
-20%
61.77 €
|
|
FTE BS5465
|
|
GIRLING 6042641
|
|
JURID 562386J
72.51 €
-20%
58.01 €
|
|
JURID 562386JC
68.52 €
-20%
54.81 €
|
|
MAGNETI MARELLI 128712E
|
|
MGA D1542
|
|
NATIONAL NBD1240
|
|
NECTO WN1279
|
|
NK 203360
|
|
PAGID 54153
|
|
QH Benelux 58145
|
|
QUINTON HAZELL BDC5465
|
|
QUINTON HAZELL BDC5465P
|
|
sbs 1815203360
59.21 €
-0%
59.21 €
|
|
sbs 1815343360
|
|
sbs 1815343361
|
|
TEXTAR 92115300
|
|
TEXTAR 98200115301
|
|
TRW DF4264
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
TRW DF7351S
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
ZIMMERMANN 400362020
|
|
ZIMMERMANN 400362000
|
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 204 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 306 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 190 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 231 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 272 коня | бензин |
| Mercedes CLS (C219) | 224 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 292 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 204 коня | бензин |
