спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1266 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 300 mm |
| височина | 47 mm |
| тегло | 14,06 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1266
65.59 €
-20%
52.47 €
|
|
FERODO DDF12661
|
|
HONDA (DONGFENG) 45251SPAH50
|
|
APEC braking DSK2350
|
|
ATE 24012501731
|
|
ATE 425173
|
|
BENDIX 562231B
|
|
BLUE PRINT ADH24363
50.92 €
-20%
40.74 €
|
|
BOSCH 0986479534
|
|
BOSCH 0986479534
|
|
Brake ENGINEERING 956218
|
|
Brake ENGINEERING DI956218
|
|
BREMBO 09954410
|
|
BREMBO 09954410
|
|
DELPHI BG3747
104.97 €
-20%
83.98 €
|
|
FERODO DDF12661
|
|
GIRLING 6042881
|
|
JURID 562231J
|
|
KAVO PARTS BR2243
|
|
LPR H1020V
|
|
MAGNETI MARELLI 1194124
|
|
MAGNETI MARELLI 1194124
|
|
MGA D1527
|
|
MINTEX MDC1621
|
|
NATIONAL NBD1028
|
|
NECTO WN1280
|
|
PAGID 54250
|
|
QH Benelux 58088
|
|
QUINTON HAZELL BDC5681P
|
|
sbs 1815202635
50.45 €
-0%
50.45 €
|
|
TEXTAR 92125000
|
|
TEXTAR 98200125001
|
|
TEXTAR 98200125001
|
|
TRW DF4288
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
VALEO 197144
|
|
ZIMMERMANN 280316100
|
|
ZIMMERMANN 280316100
|
|
HONDA 45251S6NA10
|
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 200 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 100 коня | дизел |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 160 коня | бензин |
