спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF127-1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 239 mm |
| височина | 46 mm |
| тегло | 3,91 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12,6 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 58,5 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| единицамярка за количество | брой |
Позвъни за цена
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
