спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1279 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 236 mm |
| височина | 41 mm |
| тегло | 7,99 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1279
31.66 €
-20%
25.33 €
|
|
FERODO DDF12791
|
|
GENERAL MOTORS 96471274
|
|
GENERAL MOTORS 96574633
|
|
APEC braking DSK2252
|
|
ASHIKA 600W010
|
|
ATE 24012001151
|
|
ATE 420115
|
|
BENDIX 561248B
|
|
BLUE PRINT ADG04325
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
BOSCH 0986478192
|
|
Brake ENGINEERING DI956881
|
|
BREMBO 09309020
|
|
BREMBO 09309020
|
|
DELPHI BG2278
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
FERODO DDF12791
|
|
JAPANPARTS NA
|
|
KAVO PARTS BR1209
|
|
LPR O1061V
25.36 €
-20%
20.29 €
|
|
MGA D1531
|
|
MINTEX MDC2155
|
|
NECTO WN1325
|
|
NK 205008
23.85 €
-20%
19.08 €
|
|
PAGID 54334
|
|
QH Benelux 55152
|
|
QUINTON HAZELL BDC5351
|
|
sbs 1815205008
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
TEXTAR 92133400
38.37 €
-20%
30.69 €
|
|
TRW DF4439
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
TRW DF4439A
|
|
WAGNER WGR12791
|
|
ZIMMERMANN 185395200
|
|
CHEVROLET 96471274
|
|
CHEVROLET 96574633
|
|
DAEWOO 96574633
|
|
OPEL 569054
|
|
OPEL 96574633
|
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 84 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 75 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO хетчбек (T300) | 69 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO хетчбек (T300) | 86 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO хетчбек (T300) | 101 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T300) | 86 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO хетчбек (T300) | 116 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T300) | 116 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T300) | 100 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T300) | 69 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 177 коня | дизел |
| Daewoo KALOS (KLAS) | 83 коня | бензин |
| Daewoo KALOS (KLAS) | 72 коня | бензин |
| Daewoo KALOS (KLAS) | 94 коня | бензин |
| Daewoo LACETTI хетчбек (KLAN) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS | 72 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS | 83 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS | 94 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS седан | 94 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 72 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 94 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO хетчбек (T250, T255) | 101 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO хетчбек (T250, T255) | 84 коня | бензин |
| Daewoo KALOS седан (KLAS) | 83 коня | бензин |
| Daewoo KALOS седан (KLAS) | 94 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 101 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS седан | 83 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS седан | 72 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK (M300) | 68 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK (M300) | 82 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO хетчбек (T250, T255) | 84 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet SPARK (M300) | 82 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet SPARK (M300) | 68 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 84 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ASTRA F Van (55_) | 82 коня | дизел |
