спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1283 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 40,8 mm |
| тегло | 6,39 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1283
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
FERODO DDF12831
|
|
VAUXHALL 9196592
|
|
APEC braking DSK2390
|
|
ATE 24011002681
|
|
ATE 24011002681
|
|
ATE 410268
|
|
BENDIX 562181B
|
|
BENDIX 562181BC
|
|
BENDIX 562255BC
|
|
Brake ENGINEERING 956163
|
|
Brake ENGINEERING DI955998
|
|
Brake ENGINEERING DI956163
|
|
BREMBO 08973910
|
|
BREMBO 08973910
|
|
DELPHI BG3771
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23553
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
FERODO DDF12831
|
|
FTE BS5358
|
|
GIRLING 6042004
|
|
GRAF DF29610
|
|
JURID 562181J
|
|
JURID 562181JC
72.83 €
-20%
58.26 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1345354
|
|
MAGNETI MARELLI 1345354
|
|
METELLI 230610
|
|
METELLI 230610
|
|
MGA D1424
|
|
MINTEX MDC1519
|
|
NATIONAL NBD1146
|
|
NECTO WN1294
|
|
PAGID 50359
|
|
QH Benelux 57996
|
|
QUINTON HAZELL BDC5358
|
|
QUINTON HAZELL BDC5358P
|
|
ROADHOUSE 673800
|
|
ROADHOUSE 673800
|
|
sbs 1815203649
20.54 €
-0%
20.54 €
|
|
TEXTAR 92111000
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
TRW DF4200
44.02 €
-20%
35.22 €
|
|
TRW DF4278
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
VALEO 186791
|
|
ZIMMERMANN 430148900
|
|
ZIMMERMANN 430148900
|
|
OPEL 569112
|
|
OPEL 9196592
|
|
SAAB 9196592
|
| Opel CORSA C (F08, F68) | 58 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 125 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 65 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 65 коня | дизел |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 65 коня | дизел |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 87 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 65 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 60 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 70 коня | дизел |
| Opel TIGRA TwinTop | 90 коня | бензин |
| Opel TIGRA TwinTop | 125 коня | бензин |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 80 коня | бензин |
| Opel TIGRA TwinTop | 69 коня | дизел |
| Opel CORSA C (F08, F68) | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour | 69 коня | дизел |
| Opel CORSA C кутия (F08, W5L) | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 90 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби | 69 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби | 94 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel COMBO Tour | 94 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel COMBO фургон/комби | 97 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel COMBO Tour | 97 коня | Бензин/Метан (CNG) |
