спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF756 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 260 mm |
| височина | 69,2 mm |
| тегло | 8,41 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 65,5 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 110 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF756
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
FERODO DDF7561
|
|
VAUXHALL 4241477
|
|
VAUXHALL 90445525
|
|
VAUXHALL 90509590
|
|
APEC braking DSK703
|
|
ATE 24011002491
|
|
ATE 410249
|
|
BENDIX 561978B
|
|
BENDIX 561978BC
|
|
BENDIX 569105B
|
|
BOSCH 0986478430
|
|
Brake ENGINEERING 955390
|
|
Brake ENGINEERING DI955390
|
|
BRECO BS7482
|
|
BREMBO 08587910
|
|
BREMBO 08587910
|
|
DELPHI BG2879
41.9 €
-20%
33.52 €
|
|
FERODO DDF7561
|
|
FTE BS4556
|
|
GRAF DF29479
|
|
HP (ZEBRA) 57607
|
|
JURID 561978J
|
|
JURID 561978JC
|
|
LPR O1341P
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1342554
|
|
MAGNETI MARELLI 1342554
|
|
METELLI 230479
|
|
METELLI 230479
|
|
MGA D1279
|
|
MINTEX MDC1008
|
|
NATIONAL NBD206
|
|
NECTO WN796
|
|
NK 209938
|
|
PAGID 52411
|
|
QH Benelux 57446
|
|
QUINTON HAZELL BDC4556
|
|
QUINTON HAZELL BDC4556P
|
|
REMSA 642110
|
|
sbs 1815202346
42.45 €
-0%
42.45 €
|
|
sbs 1815209938
36.05 €
-0%
36.05 €
|
|
TEXTAR 92068800
|
|
TEXTAR 98200068801
|
|
TRW DF2688
|
|
VALEO 186497
|
|
ZIMMERMANN 430147600
|
|
OPEL 4241477
|
|
OPEL 569105
|
|
OPEL 90445525
|
|
OPEL 90509590
|
|
SAAB 4241477
|
| Opel VECTRA A хетчбек (88_, 89_) | 170 коня | бензин |
| Opel VECTRA A (86_, 87_) | 170 коня | бензин |
| Saab 900 II купе | 133 коня | бензин |
| Saab 900 II | 150 коня | бензин |
| Saab 900 II | 170 коня | бензин |
| Saab 900 II | 185 коня | бензин |
| Saab 900 II | 131 коня | бензин |
| Saab 900 II кабриолет | 150 коня | бензин |
| Saab 900 II кабриолет | 170 коня | бензин |
| Saab 900 II кабриолет | 185 коня | бензин |
| Saab 900 II кабриолет | 131 коня | бензин |
| Saab 900 II купе | 131 коня | бензин |
| Saab 900 II купе | 185 коня | бензин |
| Saab 900 II купе | 150 коня | бензин |
| Saab 900 II купе | 170 коня | бензин |
