спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF786 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 265 mm |
| височина | 47,6 mm |
| тегло | 8,81 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,6 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 96,5 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 139,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF786
58.67 €
-20%
46.94 €
|
|
FERODO DDF7861
|
|
APEC braking DSK731
|
|
ASHIKA 6109900
|
|
ATE 24011201451
|
|
ATE 412145
|
|
BENDIX 561761B
|
|
BLUE PRINT ADZ94308
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
BRADI 1040854
|
|
BRADI 1040854
|
|
Brake ENGINEERING 951153
|
|
Brake ENGINEERING DI951153
|
|
BREMBO 08686510
|
|
BREMBO 08686510
|
|
DELPHI BG2755
|
|
DELPHI BG755
|
|
FERODO DDF7861
|
|
FIRST LINE FBD569
|
|
JAPANPARTS DP900
|
|
JURID 561761J
|
|
KAVO PARTS BR3704
|
|
LPR B1041P
|
|
MINTEX MDC771
|
|
NATIONAL NBD447
|
|
NECTO WN909
|
|
QH Benelux 57637
|
|
QUINTON HAZELL BDC3956
|
|
QUINTON HAZELL BDC3956P
|
|
REMSA 606810
|
|
ROADHOUSE 6452
|
|
sbs 1815201403
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
TEXTAR 92073900
79.95 €
-20%
63.96 €
|
|
TRW DF3052
|
|
CITROEN 4246Y5
|
|
ISUZU 8941732440
|
|
ISUZU 8941732441
|
|
ISUZU 8941732442
|
|
PEUGEOT 4246Y5
|
| Isuzu TROOPER (UBS) | 97 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER (UBS) | 106 коня | дизел |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UBS) | 90 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UBS) | 116 коня | бензин |
| Isuzu TROOPER открит автомобил с висока проходимост (UBS) | 72 коня | дизел |
| Peugeot BOXER автобус (244, Z_) | 110 коня | бензин |
| Peugeot BOXER автобус (244, Z_) | 84 коня | дизел |
| Peugeot BOXER автобус (244, Z_) | 101 коня | дизел |
| Peugeot BOXER автобус (244, Z_) | 128 коня | дизел |
| Peugeot BOXER (бордова) платформа/ шаси (244) | 84 коня | дизел |
| Peugeot BOXER (бордова) платформа/ шаси (244) | 128 коня | дизел |
| Peugeot BOXER (бордова) платформа/ шаси (244) | 101 коня | дизел |
| Peugeot BOXER кутия (244) | 84 коня | дизел |
| Peugeot BOXER кутия (244) | 128 коня | дизел |
| Peugeot BOXER кутия (244) | 101 коня | дизел |
| Peugeot BOXER кутия (244) | 110 коня | бензин |
| Peugeot BOXER автобус (244, Z_) | 128 коня | дизел |
| Peugeot BOXER кутия (244) | 128 коня | дизел |
| Peugeot BOXER (бордова) платформа/ шаси (244) | 128 коня | дизел |
| Peugeot BOXER кутия (244) | 146 коня | дизел |
| Peugeot BOXER (бордова) платформа/ шаси (244) | 146 коня | дизел |
| Peugeot BOXER автобус (244, Z_) | 145 коня | дизел |
