спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF797 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 284 mm |
| височина | 39,4 mm |
| тегло | 12,56 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,2 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF797
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
FERODO DDF7971
|
|
APEC braking DSK696
|
|
ATE 24012201841
|
|
ATE 422184
|
|
ATE 422225
|
|
BENDIX 561966B
|
|
BENDIX 561966BC
|
|
BOSCH 0986479588
|
|
BOSCH 0986479588
|
|
Brake ENGINEERING 955581
|
|
Brake ENGINEERING DI955581
|
|
BRECO BS8235
|
|
BREMBO 09505820
|
|
BREMBO 09505820
|
|
DELPHI BG2843
64.43 €
-20%
51.54 €
|
|
FERODO DDF7971
|
|
FTE BS4684
|
|
GRAF DF29387
|
|
JURID 561966J
116.02 €
-20%
92.82 €
|
|
JURID 561966JC
98.76 €
-20%
79.01 €
|
|
LPR A2241V
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1220625
|
|
MAGNETI MARELLI 1220625
|
|
METELLI 230387
|
|
METELLI 230387
|
|
MGA D1347
|
|
MINTEX MDC1003
|
|
NATIONAL NBD774
|
|
NECTO WN902
|
|
PAGID 50124
|
|
QH Benelux 57666
|
|
QUINTON HAZELL BDC4684
|
|
QUINTON HAZELL BDC4684P
|
|
REMSA 666320
|
|
ROADHOUSE 631511
|
|
sbs 1815201019
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
TEXTAR 92083200
152.23 €
-20%
121.78 €
|
|
TEXTAR 98200083201
|
|
TRW DF2759
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
VALEO 186643
|
|
ALFA ROMEO 0060606170
|
|
ALFA ROMEO 46427948
|
|
ALFA ROMEO 60606170
|
|
ALFA ROMEO 71738907
|
|
FIAT 46427948
|
|
FIAT 60606170
|
|
FIAT 71738907
|
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 165 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 165 коня | бензин |
