спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF827 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 257 mm |
| височина | 40,5 mm |
| тегло | 10 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF827
72.28 €
-20%
57.83 €
|
|
FERODO DDF8271
|
|
APEC braking DSK666
|
|
ATE 24012001591
|
|
ATE 420159
|
|
Brake ENGINEERING 955753
|
|
Brake ENGINEERING DI955753
|
|
BREMBO 09587020
|
|
BREMBO 09587020
|
|
DELPHI BG3351
100.7 €
-20%
80.56 €
|
|
FERODO DDF8271
|
|
HP (ZEBRA) 57838
|
|
LPR L2053V
|
|
MAGNETI MARELLI 1151925
|
|
MAGNETI MARELLI 1151925
|
|
MGA D1361
|
|
MINTEX MDC991
|
|
NATIONAL NBD775
|
|
NECTO WN827
|
|
PAGID 50126
|
|
QH Benelux 7007
|
|
QUINTON HAZELL BDC4681
|
|
REMSA 666420
|
|
ROADHOUSE 64421
|
|
sbs 1815201026
|
|
TEXTAR 92083100
87.61 €
-20%
70.09 €
|
|
TEXTAR 98200083101
|
|
TRW DF2764
|
|
VALEO 186644
|
|
ALFA ROMEO 46425960
|
|
FIAT 46425960
|
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 155 коня | бензин |
