спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF829 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 282 mm |
| височина | 47,1 mm |
| тегло | 12,02 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| брой звена на верига | 108 |
| кръг на дупките | 0 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF829
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
FERODO DDF8291
|
|
ACURA 45251S2HN00
|
|
ACURA 45251SP0000
|
|
ACURA 45251SZ3000
|
|
ACURA 45251SZ3E00
|
|
APEC braking DSK810
|
|
ASHIKA 6004496
|
|
ATE 24012301041
|
|
ATE 423104
|
|
BENDIX 562143B
|
|
BENDIX 562143BC
|
|
BLUE PRINT ADH24341
37.8 €
-20%
30.24 €
|
|
BOSCH 0986478667
|
|
Brake ENGINEERING 955730
|
|
Brake ENGINEERING DI955730
|
|
BREMBO 09689310
|
|
BREMBO 09689314
|
|
BREMBO 09689310
|
|
BREMBO 09689314
|
|
DELPHI BG3061
98.17 €
-20%
78.53 €
|
|
DELPHI BG3388
|
|
FERODO DDF8291
|
|
FTE BS4809
|
|
GRAF DF29503
|
|
JAPANPARTS DI496
|
|
JURID 562143J
78.03 €
-20%
62.42 €
|
|
JURID 562143JC
82.19 €
-20%
65.75 €
|
|
KAVO PARTS BR2256
|
|
LPR H1441V
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1192824
|
|
MAGNETI MARELLI 1192824
|
|
METELLI 230503
|
|
METELLI 230503
|
|
MGA D1303
|
|
MINTEX MDC998
|
|
NATIONAL NBD817
|
|
NK 202622
|
|
PAGID 50287
|
|
QH Benelux 57841
|
|
QUINTON HAZELL BDC4809
|
|
QUINTON HAZELL BDC4809P
|
|
REMSA 668120
|
|
sbs 1815202622
44.3 €
-0%
44.3 €
|
|
TEXTAR 92101000
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TEXTAR 92138700
|
|
TEXTAR 98200101001
|
|
TRW DF4028
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
VALEO 186778
|
|
ZIMMERMANN 280316000
|
|
HONDA 45251S2HN00
|
|
HONDA 45251SP0000
|
|
HONDA 45251SZ3000
|
|
HONDA 45251SZ3E00
|
| Honda SHUTTLE (RA) | 150 коня | бензин |
| Honda LEGEND III (KA9) | 205 коня | бензин |
| Honda PRELUDE V (BB) | 185 коня | бензин |
| Honda CR-V I (RD) | 128 коня | бензин |
| Honda SHUTTLE (RA) | 150 коня | бензин |
| Honda INTEGRA купе (DC2, DC4) | 190 коня | бензин |
| Honda HR-V (GH) | 105 коня | бензин |
| Honda PRELUDE V (BB) | 200 коня | бензин |
| Honda CR-V I (RD) | 147 коня | бензин |
| Honda HR-V (GH) | 124 коня | бензин |
| Honda HR-V (GH) | 105 коня | бензин |
