спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF832 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 334 mm |
| височина | 77,1 mm |
| тегло | 23,42 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой звена на верига | 85 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF832
78.85 €
-20%
63.08 €
|
|
FERODO DDF8321
|
|
APEC braking DSK2009
|
|
ATE 24013201131
|
|
ATE 432113
|
|
BENDIX 562091B
|
|
BENDIX 562091BC
|
|
BOSCH 0986478623
|
|
Brake ENGINEERING 955544
|
|
Brake ENGINEERING DI955544
|
|
BREMBO 09691310
|
|
BREMBO 09691311
|
|
BREMBO 09691310
|
|
BREMBO 09691311
|
|
DELPHI BG9212
79.17 €
-20%
63.33 €
|
|
FEBI BILSTEIN 18553
81.59 €
-20%
65.27 €
|
|
FERODO DDF8321
|
|
HP (ZEBRA) 57697
|
|
JURID 562091J
|
|
JURID 562091JC
|
|
MAGNETI MARELLI 1064024
|
|
MAGNETI MARELLI 1064024
|
|
MINTEX MDC1258
|
|
NATIONAL NBD738
|
|
NECTO WN832
|
|
PAGID 50434
|
|
QH Benelux 57697
|
|
QUINTON HAZELL BDC4785
|
|
REMSA 675620
|
|
sbs 1815201542
95.28 €
-0%
95.28 €
|
|
TEXTAR 92072200
157.71 €
-20%
126.17 €
|
|
TEXTAR 98200072201
|
|
TRW DF2770
|
|
ZIMMERMANN 150128000
|
|
BMW 34111161372
|
|
BMW 34111164973
|
|
BMW 34111165072
|
|
BMW 34116757756
|
|
BMW 34116757757
|
|
FORD 34111165072
|
| BMW 7 (E38) | 326 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 245 коня | дизел |
| BMW Z8 (E52) | 400 коня | бензин |
