спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF874 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 304 mm |
| височина | 62,7 mm |
| тегло | 13,63 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12,6 mm |
| минимална дебелина | 11,7 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF874
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FERODO DDF8741
|
|
FERODO DDF874C
|
|
APEC braking DSK952
|
|
ATE 24011301971
|
|
ATE 413197
|
|
BENDIX 562111B
|
|
BENDIX 562111BC
|
|
BOSCH 0986478497
|
|
Brake ENGINEERING 955510
|
|
Brake ENGINEERING DI955510
|
|
BREMBO 08683810
|
|
BREMBO 08683810
|
|
DELPHI BG3227
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
FERODO DDF8741
|
|
GRAF DF29483
|
|
JURID 562111J
85.38 €
-20%
68.31 €
|
|
JURID 562111JC
80.63 €
-20%
64.51 €
|
|
LPR A4271P
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1032854
|
|
MAGNETI MARELLI 1032854
|
|
METELLI 230483
|
|
METELLI 230483
|
|
MGA D1283
|
|
MINTEX MDC985
|
|
NATIONAL NBD810
|
|
NECTO WN874
|
|
PAGID 50248
|
|
QH Benelux 57776
|
|
QUINTON HAZELL BDC4800
|
|
QUINTON HAZELL BDC4800P
|
|
REMSA 675010
|
|
sbs 1815204019
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
TEXTAR 92095200
|
|
TEXTAR 98200095201
|
|
TRW DF2791
|
|
TRW DF2791S
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
LAND ROVER SDB000210
|
|
LAND ROVER SDB000470
|
|
ROVER SDB000210
|
|
ROVER SDB000470
|
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 113 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 136 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 190 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 224 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY II (LJ, LT) | 139 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY II (LJ, LT) | 185 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 185 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER II (LP) | 218 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 286 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 177 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 396 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER III (LM) | 272 коня | дизел |
