спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF876 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 242 mm |
| височина | 52,8 mm |
| тегло | 8,51 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF876
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
FERODO DDF8761
|
|
APEC braking DSK241
|
|
ASHIKA 6007705
|
|
ATE 24011801251
|
|
ATE 418125
|
|
BENDIX 562116B
|
|
BLUE PRINT ADS74316
55.81 €
-20%
44.64 €
|
|
Brake ENGINEERING 955769
|
|
Brake ENGINEERING DI955769
|
|
BREMBO 09687710
|
|
BREMBO 09687710
|
|
DELPHI BG3151
75.07 €
-20%
60.06 €
|
|
FERODO DDF8761
|
|
JAPANPARTS DI705
|
|
JURID 562116J
|
|
KAVO PARTS BR8211
|
|
LPR S4181V
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1472024
|
|
MAGNETI MARELLI 1472024
|
|
MINTEX MDC878
|
|
NATIONAL NBD851
|
|
NECTO WN1057
|
|
QH Benelux 57315
|
|
QUINTON HAZELL BDC4960
|
|
REMSA 681820
|
|
sbs 1815204409
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
TEXTAR 92081800
|
|
TEXTAR 98200081801
|
|
TRW DF4013
|
|
VALEO 186531
|
|
SUBARU 26310AA001
|
|
SUBARU 26310AA011
|
|
SUBARU 26310AA012
|
|
SUBARU 26310AA130
|
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 90 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 103 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 90 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 103 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 115 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA купе (GFC) | 90 коня | бензин |
| Subaru VIVIO | 44 коня | бензин |
| Subaru LEGACY I (BC) | 103 коня | бензин |
| Subaru LEGACY I комби (BC, BJF) | 103 коня | бензин |
