спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF880 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 238 mm |
| височина | 46,2 mm |
| тегло | 9,15 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 54 mm |
| брой звена на верига | 105 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF880
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
FERODO DDF8801
|
|
ASHIKA 6002298
|
|
Brake ENGINEERING 955329
|
|
Brake ENGINEERING DI955329
|
|
BREMBO 09689610
|
|
BREMBO 09689610
|
|
FERODO DDF8801
|
|
JAPANPARTS DI298
|
|
KAVO PARTS BR9339
|
|
LPR T2651V
|
|
MAGNETI MARELLI 1526824
|
|
MAGNETI MARELLI 1526824
|
|
MINTEX MDC894
|
|
NECTO WN880
|
|
QH Benelux 55670
|
|
QUINTON HAZELL BDC4645
|
|
REMSA 655520
|
|
sbs 1815204551
|
|
TEXTAR 92067900
|
|
TEXTAR 98200067901
|
|
TRW DF4014
|
|
TOYOTA 4351220330
|
| Toyota CELICA купе (AT18_, ST18_) | 105 коня | бензин |
