спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF881 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 258 mm |
| височина | 48 mm |
| тегло | 10,39 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 54 mm |
| брой звена на верига | 105 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF881
76.66 €
-20%
61.33 €
|
|
FERODO DDF8811
|
|
APEC braking DSK314
|
|
ASHIKA 6002288
|
|
ATE 24012201881
|
|
ATE 422188
|
|
BENDIX 561490B
|
|
BLUE PRINT ADT34379
43.26 €
-20%
34.61 €
|
|
Brake ENGINEERING 955802
|
|
Brake ENGINEERING DI955802
|
|
BREMBO 09567620
|
|
BREMBO 09567620
|
|
DELPHI BG2424
55.3 €
-20%
44.24 €
|
|
FERODO DDF8811
|
|
GRAF DF29258
|
|
JAPANPARTS DI288
|
|
JURID 561490J
|
|
JURID 561490JC
|
|
KAVO PARTS BR9333
|
|
LPR T2413V
|
|
METELLI 230258
|
|
METELLI 230258
|
|
MGA D1235
|
|
MINTEX MDC1318
|
|
NATIONAL NBD856
|
|
PAGID 53652
|
|
QH Benelux 55658
|
|
QUINTON HAZELL BDC3698
|
|
QUINTON HAZELL BDC3698P
|
|
QUINTON HAZELL BDC5082
|
|
TEXTAR 92090500
|
|
TEXTAR 98200090501
|
|
TRW DF1423
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
TOYOTA 4351212490
|
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 116 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E10_) | 114 коня | бензин |
| Lancia DEDRA SW (835) | 90 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 125 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 90 коня | бензин |
