спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF954C-1 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 314 mm |
| височина | 59 mm |
| тегло | 10,63 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой на дупките | 10 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой звена на верига | 120 |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | брой |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF954C1
|
|
ROVER/AUSTIN D1375
|
|
APEC braking DSK2017
|
|
APEC braking DSK2039
|
|
ASHIKA 6001195
|
|
ATE 24012201791
|
|
ATE 24013001041
|
|
ATE 422179
|
|
ATE 430104
|
|
BENDIX 562002B
|
|
BENDIX 562002BC
|
|
BENDIX 562232B
|
|
BLUE PRINT ADN14369
|
|
BLUE PRINT ADN14379
38.29 €
-20%
30.63 €
|
|
BOSCH 0986478617
|
|
BOSCH 0986478617
|
|
BOSCH 0986478728
|
|
Brake ENGINEERING 955541
|
|
Brake ENGINEERING 955664
|
|
Brake ENGINEERING 955668
|
|
Brake ENGINEERING DI955541S
|
|
BREMBO 09525420
|
|
BREMBO 09772810
|
|
BREMBO 09772811
|
|
BREMBO 09772810
|
|
BREMBO 09772811
|
|
DELPHI BG3033
65.82 €
-20%
52.66 €
|
|
DELPHI BG3246
|
|
DELPHI BG3596
90.5 €
-20%
72.4 €
|
|
FERODO DDF954C1
|
|
FTE BS4788
|
|
GRAF DF29545
|
|
GRAF DF29707
|
|
JAPANPARTS DI195
|
|
JURID 562002J
92.31 €
-20%
73.84 €
|
|
JURID 562002JC
|
|
JURID 562232J
109.06 €
-20%
87.25 €
|
|
KAVO PARTS BR6768
|
|
LPR A1511V
67.33 €
-20%
53.87 €
|
|
MAGNETI MARELLI 101362E
|
|
MAGNETI MARELLI 101362E
|
|
MAGNETI MARELLI 1325425
|
|
METELLI 230545
|
|
METELLI 230707
|
|
METELLI 230707
|
|
MGA D1375
|
|
MGA D1421
|
|
MINTEX MDC1080
|
|
MINTEX MDC1242
|
|
NATIONAL NBD713
|
|
NATIONAL NBD758
|
|
NECTO WN1116
|
|
NECTO WN1205
|
|
NK 202251
|
|
PAGID 50342
|
|
PAGID 53970
|
|
QH Benelux 57739
|
|
QUINTON HAZELL BDC4788
|
|
QUINTON HAZELL BDC4850
|
|
QUINTON HAZELL BDC4850P
|
|
REMSA 674820
|
|
sbs 1815202251
41.22 €
-0%
41.22 €
|
|
sbs 1815204780
59.79 €
-0%
59.79 €
|
|
TEXTAR 92073200
108.42 €
-20%
86.74 €
|
|
TEXTAR 92094900
|
|
TEXTAR 98200073201
|
|
TRW DF4125S
94.59 €
-20%
75.67 €
|
|
TRW DF4169
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
TRW DF4530
|
|
ZIMMERMANN 100123100
|
|
ZIMMERMANN 200251400
|
|
AUDI 441615301A
|
|
AUDI 441615301AA
|
|
ROVER D1375
|
|
VAG 441615301AA
|
|
VW 441615301AA
|
| Audi V8 (44_, 4C_) | 250 коня | бензин |
| Audi V8 (44_, 4C_) | 280 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 245 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
