спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204780 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 9,88 kg |
| диаметър | 314 mm |
| височина | 59,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16328
64.9 €
-20%
51.92 €
|
|
ATE 24013001041
|
|
BENDIX 562002
|
|
BOSCH 986478617
|
|
BRADI 101362E
|
|
BRECO BS8340
|
|
BREMBO 09772810
|
|
CAR 142712
|
|
DELPHI BG3033
65.82 €
-20%
52.66 €
|
|
EUROBRAKE 5815204780
|
|
FERODO DDF954
159.92 €
-20%
127.94 €
|
|
FIRST LINE FBD821
|
|
HELLA PAGID 8DD355104351
|
|
JURID 562002
|
|
JURID 562002J
92.31 €
-20%
73.84 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4125S
|
|
METELLI 230707
|
|
MGA D1375
|
|
MINTEX MDC1242
|
|
PAGID 53970
|
|
PILENGA V867
|
|
QUINTON HAZELL BDC4788
|
|
sbs 1815204780
59.79 €
-0%
59.79 €
|
|
TEXTAR 92068300
95.28 €
-20%
76.22 €
|
|
TEXTAR 92073200
108.42 €
-20%
86.74 €
|
|
TRISCAN 812029153
|
|
TRUSTING DF065
|
|
TRUSTING DF783
64.37 €
-0%
64.37 €
|
|
TRW DF4125S
94.59 €
-20%
75.67 €
|
|
ZIMMERMANN 100123100
|
|
AUDI 441615301A
|
|
AUDI 441615301AA
|
| Audi 100 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 245 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 290 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 230 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi 100 (4A, C4) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 310 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 238 коня | бензин |
| Skoda SUPERB (3T4) | 260 коня | бензин |
