спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF957 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 49,5 mm |
| тегло | 13,35 kg |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF957
122.14 €
-20%
97.71 €
|
|
Brake ENGINEERING DI955706
|
