спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF985 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 300 mm |
| височина | 46,5 mm |
| тегло | 16.262 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 25,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF985
117.26 €
-20%
93.81 €
|
|
MERCEDES-BENZ 2104211212
|
|
MERCEDES-BENZ 2104211512
|
|
MERCEDES-BENZ 2104212212
|
|
APEC braking DSK964
|
|
ATE 24012801061
|
|
ATE 428106
|
|
BENDIX 562034B
|
|
Brake ENGINEERING 955548
|
|
Brake ENGINEERING DI955548
|
|
BREMBO 09830410
|
|
BREMBO 09830411
|
|
BREMBO 09830410
|
|
BREMBO 09830411
|
|
DELPHI BG3396
107.37 €
-20%
85.9 €
|
|
FEBI BILSTEIN 04630
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
FTE BS4540
|
|
GRAF DF29508
|
|
HP (ZEBRA) 57798
|
|
LPR M2611V
66.27 €
-20%
53.02 €
|
|
MAGNETI MARELLI 128302E
|
|
MAGNETI MARELLI 128302E
|
|
METELLI 230508
|
|
METELLI 230508
|
|
MGA D1308
|
|
NATIONAL NBD840
|
|
NECTO WN939
|
|
NK 203341
|
|
PAGID 54060
|
|
QH Benelux 57798
|
|
REMSA 631520
|
|
sbs 1815203341
47.37 €
-0%
47.37 €
|
|
TEXTAR 92106000
99.11 €
-20%
79.29 €
|
|
TEXTAR 98200072601
|
|
TRW DF2812
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
VALEO 186468
|
|
ZIMMERMANN 400144300
|
| Mercedes E-CLASS (W210) | 220 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 193 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 129 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 113 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 177 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 224 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 224 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C208) | 218 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 150 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 204 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 170 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 170 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 186 коня | бензин |
| Mercedes CLK кабриолет (A208) | 218 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 125 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 197 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 197 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 170 коня | дизел |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 143 коня | дизел |
| Mercedes SLK (R170) | 218 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 170 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS комби (S210) | 170 коня | бензин |
