спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF995 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 247 mm |
| височина | 34,2 mm |
| тегло | 7,78 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| брой звена на верига | 90 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF995
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
FERODO DDF9951
|
|
FERODO DDF995C
31.85 €
-20%
25.48 €
|
|
FERODO DDF995C1
|
|
PEUGEOT (DF-PSA) 4246R8
|
|
PEUGEOT (DF-PSA) 4246R9
|
|
APEC braking DSK290
|
|
ATE 24011301851
|
|
ATE 413185
|
|
BENDIX 562055B
|
|
BENDIX 562055BC
|
|
BOSCH 0986478887
|
|
Brake ENGINEERING 955846
|
|
Brake ENGINEERING DI955846
|
|
BREMBO 08960614
|
|
BREMBO 08735110
|
|
BREMBO 08735114
|
|
BREMBO 08735110
|
|
BREMBO 08735114
|
|
BREMBO 08960614
|
|
DELPHI BG3364
51.13 €
-20%
40.9 €
|
|
FEBI BILSTEIN 11105
27.92 €
-20%
22.33 €
|
|
FERODO DDF9951
|
|
FERODO DDF995C1
|
|
FREMAX BD4298
|
|
FREMAX BD4298
|
|
FTE BS4740
|
|
GRAF DF29486
|
|
HP (ZEBRA) 57793
|
|
JURID 562055J
|
|
JURID 562055JC
|
|
LPR C1341P
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1361814
|
|
MAGNETI MARELLI 1361814
|
|
METELLI 230486
|
|
METELLI 230486
|
|
MGA D1286
|
|
MINTEX MDC1010
|
|
NATIONAL NBD946
|
|
NECTO WN919
|
|
NK 201926
|
|
PAGID 52516
|
|
QH Benelux 57793
|
|
QUINTON HAZELL BDC4740
|
|
QUINTON HAZELL BDC4740P
|
|
REMSA 653500
|
|
REMSA 653500
|
|
REMSA 667110
|
|
sbs 1815201926
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
STOP 562055S
|
|
TEXTAR 92092800
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
TEXTAR 98200092801
|
|
TRW DF2815
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
TRW DF2815BP
|
|
VALEO 186598
66.44 €
-20%
53.15 €
|
|
WAGNER WGR09951
|
|
ZIMMERMANN 180301400
|
|
CITROEN 169014
|
|
CITROEN 4246R8
|
|
CITROEN 4246R9
|
|
CITROEN 4249A5
|
|
PEUGEOT 169014
|
|
PEUGEOT 4246R8
|
|
PEUGEOT 4246R9
|
|
PEUGEOT 4249A5
|
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Citroen XSARA (N1) | 75 коня | бензин |
| Citroen XSARA (N1) | 57 коня | дизел |
| Citroen XSARA Break (N2) | 57 коня | дизел |
| Peugeot 206+ (T3E) | 73 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 75 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Citroen XSARA купе (N0) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 206 SW (2E/K) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 206 SW (2E/K) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206 SW (2E/K) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 206 седан | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206 хетчбек (2A/C) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 206 седан | 68 коня | дизел |
| Peugeot 206+ (T3E) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 206+ (T3E) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 206+ (T3E) | 68 коня | дизел |
