спирачен диск HELLA PAGID
спирачен диск
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DD 355 111-261 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| височина | 65 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| тегло | 4,42 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 54329PRO |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 54329PRO
|
|
APEC braking DSK2298
|
|
ATE 24011003141
|
|
ATE 24031003141
|
|
ATE 410314
|
|
ATE 510314
|
|
AUGROS 5290289P
|
|
BENDIX 562259B
|
|
BOSCH 0986479217
|
|
BOSCH 986479217
|
|
BREMBO 08978710
|
|
BREMBO 08978711
|
|
BREMBO 08978714
|
|
BREMBO 8978711
|
|
COMLINE ADC1731
|
|
DELPHI BG3948
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
FERODO DDF1303C1
|
|
HELLA PAGID 355111251
|
|
HELLA PAGID 355111261
|
|
HELLA PAGID 8DD355111251
|
|
JURID 562259JC
67.27 €
-20%
53.81 €
|
|
MGA D1582
|
|
MINTEX MDC1731
|
|
NK 201557
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
NK 311557
|
|
OPTIMAL BS7574
|
|
OPTIMAL BS7574C
|
|
PAGID 54329
|
|
PAGID 54329PRO
|
|
REMSA 6101300
|
|
ROADHOUSE 6101300
|
|
TEXTAR 92132900
|
|
TEXTAR 92132903
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
TRW DF4448
51 €
-20%
40.8 €
|
|
VALEO 197339
|
|
ZIMMERMANN 150342500
|
|
ZIMMERMANN 150342520
|
|
ZIMMERMANN 150342570
|
|
ZIMMERMANN 150342572
|
|
ZIMMERMANN 150342575
|
|
BMW 34216764647
|
|
BMW 34216855001
|
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 129 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | дизел |
