спирачен диск HELLA PAGID
спирачен диск
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DD 355 113-601 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 259 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7,5 mm |
| височина | 30,3 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| тегло | 3,150 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 54563 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 54563
|
|
APEC braking DSK2525
|
|
ATE 24010901561
|
|
ATE 409156
|
|
AUGROS 5290492P
|
|
BENDIX 562451B
|
|
BLUE PRINT ADT343218
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
BOSCH 0986479420
|
|
BOSCH 986479420
|
|
BREMBO 08A53410
|
|
BREMBO 08A53411
|
|
BREMBO 08A53414
|
|
COMLINE ADC01127
30.44 €
-20%
24.35 €
|
|
DELPHI BG4055
34.73 €
-20%
27.78 €
|
|
FERODO DDF17811
|
|
HELLA PAGID 355113601
|
|
HELLA PAGID 355120311
|
|
HELLA PAGID 8DD355120311
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3312061
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
JURID 562451J
|
|
JURID 562451JC
|
|
MINTEX MDC2060
|
|
MINTEX MDC2565
|
|
NIPPARTS N3312059
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
NK 2045109
|
|
NK 3145109
|
|
OPTIMAL BS8914
|
|
PAGID 54563
|
|
PAGID 55616
|
|
REMSA 6100400
|
|
ROADHOUSE 6100400
|
|
sbs 18152045109
23.19 €
-0%
23.19 €
|
|
TEXTAR 92156300
|
|
TRW DF4832
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
VALEO 197113
|
|
ZIMMERMANN 590280620
|
|
TOYOTA 424310D110
|
|
TOYOTA 4243152080
|
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 69 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 133 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 68 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 98 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 90 коня | дизел |
