спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4832 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 259 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| височина | 30,3 mm |
| мярка на резбата | 14,5 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2525
|
|
ATE 24010901561
|
|
BENDIX 562451B
|
|
BENDIX 562451BC
|
|
BLUE PRINT ADT343218
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
BORG & BECK BBD4561
|
|
BOSCH 0986479420
|
|
BOSCH 0986AB5259
|
|
Brake ENGINEERING DI956410
|
|
BREMBO 08A53410
|
|
CAR 1421301
|
|
DELPHI BG4055
34.73 €
-20%
27.78 €
|
|
FEBI BILSTEIN 29982
26.05 €
-20%
20.84 €
|
|
FERODO DDF1781
60.11 €
-20%
48.09 €
|
|
FERODO DDF17811
|
|
FTE BS7143
|
|
GIRLING 6048324
|
|
HELLA 8DD355113601
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3312061
50.45 €
-20%
40.36 €
|
|
JURID 562451J
|
|
JURID 562451JC
|
|
METELLI 231013
|
|
MEYLE 30155230035
|
|
NK 2045109
|
|
NK 3145109
|
|
PAGID 54563
|
|
PAGID 55616
|
|
QH Benelux 58357
|
|
QUINTON HAZELL BDC5555
|
|
QUINTON HAZELL BSF5555
|
|
REMSA 6100400
|
|
SWAG 81929982
|
|
TEXTAR 92156300
|
|
TEXTAR 92261603
|
|
TRISCAN 8120131016
|
|
TRUSTING DF1154
|
|
VALEO 197113
|
|
ZIMMERMANN 590280620
|
|
TOYOTA 424310D110
|
|
TOYOTA 4243152080
|
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 133 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 68 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 98 коня | бензин |
| Toyota IQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) | 90 коня | дизел |
