спирачен диск HELLA PAGID
спирачен диск
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DD 355 114-411 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 303 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| височина | 71,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 115 mm |
| центриращ диаметър | 70,7 mm |
| тегло | 7,24 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 54655 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 54655
|
|
VAUXHALL 20968395
|
|
VAUXHALL 4801857
|
|
VAUXHALL 96625873
|
|
APEC braking DSK2661
|
|
ASHIKA 610WW05
|
|
ATE 24012002091
|
|
ATE 420209
|
|
BENDIX 562670BC
|
|
BLUE PRINT ADG043127
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
BOSCH 0986479268
|
|
BOSCH 986479268
|
|
BREMBO 09A62910
|
|
CAR 1421344
|
|
COMLINE ADC1147V
|
|
DELPHI BG4069
79.95 €
-20%
63.96 €
|
|
FERODO DDF16601
|
|
HELLA PAGID 355114411
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310909
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
JAPANPARTS DPW05
|
|
JURID 562670JC
|
|
MINTEX MDC2020
|
|
NIPPARTS J3310908
58.49 €
-20%
46.79 €
|
|
NK 203665
|
|
NK 313665
|
|
OPTIMAL BS8492
|
|
PAGID 54655
|
|
PILENGA V768
|
|
QUINTON HAZELL BDC5714
|
|
REMSA 6118210
|
|
ROADHOUSE 6118210
|
|
sbs 1815203665
51.68 €
-0%
51.68 €
|
|
TEXTAR 92165500
65.01 €
-20%
52.01 €
|
|
TRW DF6024
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
VALEO 197191
|
|
ZIMMERMANN 430261320
|
|
CHEVROLET 96625873
|
|
OPEL 20968395
|
|
OPEL 4801857
|
|
OPEL 4804637
|
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 126 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 258 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 258 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 141 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 230 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 227 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 140 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
