спирачен диск HELLA PAGID
спирачен диск
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DD 355 115-371 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 44 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/05 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| тегло | 5,66 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 54760PRO |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 54760PRO
|
|
APEC braking DSK2647
|
|
ATE 24012301131
|
|
ATE 423113
|
|
BENDIX 562539BC
|
|
BLUE PRINT ADF124309
57.2 €
-20%
45.76 €
|
|
BOSCH 0986479566
|
|
BOSCH 986479566
|
|
BREMBO 09A96820
|
|
BREMBO 09A96824
|
|
DELPHI BG4170
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
DELPHI BG4170C
87.43 €
-20%
69.94 €
|
|
FERODO DDF17401
|
|
GALFER B1G22301131
|
|
HELLA PAGID 355115371
|
|
ICER 78BD56362
|
|
JURID 562539JC
|
|
MINTEX MDC1907
|
|
NK 202580
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
NK 312580
|
|
OPTIMAL BS9060
|
|
PAGID 54760
|
|
PAGID 54760PRO
|
|
REMSA 6129910
|
|
ROADHOUSE 6129910
|
|
TEXTAR 92176000
|
|
TEXTAR 92176003
66.76 €
-20%
53.41 €
|
|
TRW DF6399
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
ZIMMERMANN 250136320
|
|
FORD 1523795
|
|
FORD 1535924
|
|
FORD 1546835
|
|
FORD 1679853
|
|
FORD 8V511125AA
|
|
FORD 8V511125AB
|
|
FORD 8V511125AC
|
|
FORD 8V511125AD
|
| Ford FIESTA VI | 134 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 70 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 70 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 95 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 82 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 120 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 97 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FIESTA VI | 95 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 82 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI Van | 68 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI Van | 90 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 65 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 100 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 125 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 105 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 80 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 92 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FIESTA VI | 182 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI Van | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA VI | 140 коня | бензин |
| Ford FIESTA VI | 95 коня | дизел |
