спирачен диск HELLA PAGID
спирачен диск
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DD 355 119-531 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| височина | 73 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| тегло | 10 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 55571PRO |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 55571PRO
|
|
APEC braking DSK2968
|
|
ATE 24012802541
|
|
ATE 24032802541
|
|
BOSCH 0986479771
|
|
BOSCH 986479771
|
|
BREMBO 09B57011
|
|
CAR 1421661
|
|
DELPHI BG9108
121.57 €
-20%
97.25 €
|
|
HELLA PAGID 355119531
|
|
HELLA PAGID 355121561
|
|
HELLA PAGID 8DD355121561
|
|
MINTEX MDC2549
|
|
NK 2015104
|
|
NK 3115104
|
|
OPTIMAL BS9048
|
|
OPTIMAL BS9048C
|
|
PAGID 55571
|
|
REMSA 6145410
|
|
ROADHOUSE 6145410
|
|
sbs 18152015104
|
|
sbs 18153115104
|
|
TEXTAR 92257103
|
|
TEXTAR 92257105
|
|
TRW DF6220S
107.37 €
-20%
85.9 €
|
|
ZIMMERMANN 150349420
|
|
BMW 34106787490
|
| BMW X3 (F25) | 258 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 258 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 313 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 184 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 306 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 184 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 245 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 136 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 143 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 163 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 190 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 184 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 184 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 245 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 306 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 190 коня | дизел |
| BMW X4 (F26) | 258 коня | дизел |
| BMW X4 (F26) | 313 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 170 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 286 коня | дизел |
