спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300536 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| диаметър | 300 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| вътрешен диаметър | 142,7 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| височина | 47,2 mm |
| диаметър на главината | 69 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0084 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2604
|
|
ASHIKA 600HH23
|
|
BLUE PRINT ADG043107
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
BORG & BECK BBD4523
|
|
BOSCH F026A06851
|
|
Brake ENGINEERING DI956809
|
|
BREMBO 09A53210
|
|
DELPHI BG4011
108.39 €
-20%
86.72 €
|
|
DJ PARTS BD1367
|
|
E.T.F. 192144
|
|
FERODO DDF1630
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FERODO DDF16301
|
|
FIRST LINE FBD1576
|
|
HELLA 8DD355114511
|
|
HELLA PAGID 8DD355114511
|
|
HP (ZEBRA) HP58352
|
|
IPS Parts IBT1H18
|
|
JAPANPARTS DIH23
|
|
JP GROUP 3663101009
|
|
JURID 562755JC
93.3 €
-20%
74.64 €
|
|
KAISHIN CBR441
|
|
KAWE 698810
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086050
|
|
MAXGEAR 191863
|
|
MEYLE 37155210012
|
|
MEYLE 37155210012PD
|
|
NATIONAL NBD1544
|
|
NK 203422
|
|
NK 313422
|
|
OPTIMAL BS8564
|
|
PROFIT 50101630
|
|
PROTECHNIC PRD2711
|
|
QH Benelux 58352
|
|
QH Benelux BDC5855
|
|
QUINTON HAZELL 3663101009
|
|
QUINTON HAZELL BDC5855
|
|
REMSA 698810
|
|
ROADHOUSE 698810
|
|
SOLID AUTO (UK) H206041
|
|
TRISCAN 812043142
|
|
TRISCAN 812043142c
|
|
TRW DF6108S
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
VALEO 196031
|
|
WOKING D698810
|
|
HYUNDAI 517123K150
|
|
KIA 517123K150
|
| Hyundai SONATA V (NF) | 162 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 233 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 140 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 144 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 136 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 235 коня | бензин |
