спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562755JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 300 mm |
| височина | 47,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5+2 |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2604
|
|
APEC braking DSK2792
|
|
ASHIKA 600HH23
|
|
BENDIX 562755BC
|
|
BLUE PRINT ADG043158
65.77 €
-20%
52.62 €
|
|
Brake ENGINEERING DI956809
|
|
BREMBO 09A53210
|
|
DELPHI BG4011
108.39 €
-20%
86.72 €
|
|
FERODO DDF1630
59.06 €
-20%
47.25 €
|
|
FERODO DDF16301
|
|
JAPANPARTS DIH23
|
|
JURID 562755JC
93.3 €
-20%
74.64 €
|
|
MINTEX MDC2043
|
|
NK 203422
|
|
QH Benelux 58298
|
|
sbs 1815203422
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
TEXTAR 92166500
72.28 €
-20%
57.83 €
|
|
TRW DF6108S
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
HYUNDAI 517123K150
|
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (JE_, KM_) | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (SL) | 135 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 116 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 135 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 CW (VF) | 135 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 177 коня | бензин |
| Hyundai i40 CW (VF) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 CW (VF) | 136 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 162 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 233 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 140 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 144 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 136 коня | дизел |
| Hyundai SONATA V (NF) | 250 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 165 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 235 коня | бензин |
| Hyundai SONATA V (NF) | 150 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 163 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 163 коня | бензин |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 136 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 136 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 184 коня | дизел |
| Kia OPTIMA | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (SL) | 163 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 163 коня | бензин |
| Kia SPORTAGE (SL) | 136 коня | дизел |
| Kia SPORTAGE (SL) | 136 коня | дизел |
| Hyundai i40 (VF) | 135 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 178 коня | бензин |
| Hyundai i40 (VF) | 116 коня | дизел |
| Hyundai i40 (VF) | 136 коня | дизел |
| Kia CARENS IV | 135 коня | бензин |
| Kia CARENS IV | 116 коня | дизел |
| Kia CARENS IV | 136 коня | дизел |
| Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) | 166 коня | бензин |
