спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300905 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 6 |
| брой на дупките 1 | 1 |
| вътрешен диаметър | 134,2 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| височина | 47,3 mm |
| диаметър на главината | 60 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0086 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ABE C30005ABE
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
ACDelco AC2647D
|
|
AP 24758
|
|
ASHIKA 600W001
|
|
ATE 424163
|
|
BLUE PRINT ADG04327
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
BOSCH 0986478286
|
|
BRECO BS8354
|
|
BREMBO 09782010
|
|
BSF 11364V
|
|
E.T.F. 192559
|
|
FENOX TB219054
|
|
FERODO DDF1079
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
FERODO DDF10971
|
|
FTE BS4767
|
|
IPS Parts IBT1W00
|
|
JAPANPARTS DIW01
|
|
JAPANPARTS JDIW01
|
|
JAPKO 60W01
|
|
MDR MFD2W01
|
|
NECTO WN1103
|
|
NIPPARTS J3300905
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
NPS D330O03
|
|
PAGID 50291
|
|
PILENGA V843
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
PROFIT 50101097
|
|
SASIC 6106110
|
|
SIMER D2227
|
|
SOLID AUTO (UK) D206002
|
|
TEXTAR 98200102601
|
|
TRISCAN 812021101
|
|
TRW DF4547
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
TRW DF7064
|
|
VEMA 98239
|
|
VILLAR 6281136
|
|
ZIMMERMANN 185395100
|
|
CHEVROLET 96312559
|
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 90 коня | бензин |
