спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4547 |
| минимална дебелина | 22 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | 13 |
| височина | 47,1 mm |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 6 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16927
|
|
ACDelco AC2647D
|
|
AP 24758
|
|
APEC braking DSK818
|
|
ATE 24012401631
|
|
BENDIX 562681BC
|
|
BLUE PRINT ADG043167
65.21 €
-20%
52.17 €
|
|
BORG & BECK BBD4139
|
|
BOSCH 0986478286
|
|
BOSCH 0986479006
|
|
BOSCH 0986479S65
|
|
BOSCH 0986BB4341
|
|
Brake ENGINEERING DI955872
|
|
BREMBO 09782010
|
|
BREMBO 09782020
|
|
CAR 142991
|
|
CAR HPD991
|
|
DBA DBA894
|
|
DELPHI BG3334
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23541
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
FERODO DDF1097
79.56 €
-20%
63.65 €
|
|
FERODO DDF10971
|
|
FERODO DDF1565
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
FERODO DDF15651
|
|
FIRST LINE FBD1097
|
|
GIRLING 6045471
|
|
HELLA 8DD355107151
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300905
54.66 €
-20%
43.73 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300916
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
JAPANPARTS DIW01
|
|
JURID 562681JC
|
|
LPR O1451V
|
|
MAGNETI MARELLI 353613439240
|
|
MAPCO 25503
|
|
METELLI 230718
|
|
METZGER 24758
|
|
MEYLE 29155210000
|
|
MGA D1378
|
|
MINTEX MDC1388
|
|
NATIONAL NBD982
|
|
NIPPARTS J3300905
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
NK 205004
|
|
NK 315004
|
|
NK 315012
|
|
PAGID 50291
|
|
PILENGA V843
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
QH Benelux 57801
|
|
QUINTON HAZELL BDC4767
|
|
QUINTON HAZELL BSF4767
|
|
REMSA 657310
|
|
ROULUNDS RUBBER D2647
|
|
sbs 1815205004
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
SWAG 89923541
|
|
TEXTAR 92102600
|
|
TRISCAN 812021101
|
|
TRISCAN 812021112
|
|
TRUSTING DF459
|
|
VALEO 186743
|
|
VALEO 297743
|
|
ZIMMERMANN 185395100
|
|
ZIMMERMANN 185395150
|
|
CHEVROLET 96286933
|
|
DAEWOO 96286933
|
|
DAEWOO 96300035
|
|
DAEWOO 96312559
|
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 90 коня | бензин |
| Chevrolet ASTRA седан | 116 коня | бензин |
| Chevrolet ZAFIRA (F75) | 136 коня | бензин |
