спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300915 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 278 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 1 |
| височина | 47,5 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ABE C30018ABE
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
AP 25203
|
|
APEC braking DSK2810
|
|
ASHIKA 600WW11
|
|
ASHUKI 09905190
|
|
ATE 24012402371
|
|
BENDIX 562878BC
|
|
BLUE PRINT ADG043125
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
BORG & BECK BBD4794
|
|
BOSCH 0986479649
|
|
Brake ENGINEERING DI956869
|
|
BRECO BS8813
|
|
BREMBO 09A91810
|
|
BSF 11522V
|
|
CAR 1421297
|
|
COMLINE ADC1097V
65.66 €
-20%
52.53 €
|
|
DELPHI BG4193
108.39 €
-20%
86.72 €
|
|
E.T.F. 198341
|
|
GIRLING 6060311
|
|
HELLA 8DD355117061
|
|
HELLA PAGID 8DD355117061
|
|
IPS Parts IBT1W11
|
|
JAPANPARTS DIW11
|
|
JAPKO 60W11
|
|
JURID 562878JC
|
|
KAMOKA 103249
|
|
KAWE 6118110
|
|
LPR O1020V
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086280
|
|
MDR MFD2W11
|
|
MINTEX MDC2233
|
|
NATIONAL NBD1675
|
|
NIPPARTS J3300911
41.97 €
-20%
33.58 €
|
|
NIPPARTS N3300915
77.76 €
-20%
62.21 €
|
|
NPS D330O10
|
|
PAGID 55273
|
|
PATRON PBD1528
|
|
PEMEBLA NJC5486
|
|
PILENGA V569
|
|
PROTECHNIC PRD2739
|
|
REMSA 6118110
|
|
ROADHOUSE 6118110
|
|
SOLID AUTO (UK) D206021
|
|
TRW DF6031
|
|
WOKING D6118110
|
|
CHEVROLET 96329364
|
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 144 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 156 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 133 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 150 коня | дизел |
