спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300917 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 29 mm |
| диаметър | 296 mm |
| кръг на дупките | 115 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой на дупките 1 | 1 |
| вътрешен диаметър | 154,7 mm |
| минимална дебелина | 27,4 mm |
| височина | 51,5 mm |
| диаметър на главината | 70,7 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0090 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17763
71.09 €
-20%
56.87 €
|
|
A.B.S. 17763OE
|
|
ABE C30019ABE
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
ACDelco AC3171D
|
|
AP 25146
|
|
APEC braking DSK2660
|
|
ASHUKI J04515
|
|
ATE 24012901011
|
|
ATE 429101
|
|
AUTOMEGA 1048080848
|
|
BENDIX 562671BC
|
|
BLUE PRINT ADG043126
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
BORG & BECK BBD5141
|
|
BOSCH 0986479267
|
|
Brake ENGINEERING DI956756
|
|
BRECO BS 8755
|
|
BREMBO 09A63010
|
|
BSF 11520V
|
|
CIFAM 800894C
|
|
COMLINE ADC1146V
|
|
DELPHI BG4092
82.14 €
-20%
65.71 €
|
|
DENCKERMANN B130370
|
|
DJ PARTS BD1395
|
|
E.T.F. 198339
|
|
FEBI BILSTEIN 31425
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
FERODO DDF1625
144.18 €
-20%
115.35 €
|
|
FERODO DDF16251
|
|
FERODO DDF1625C
|
|
FREMAX BD9048
|
|
FTE BS7149
|
|
GIRLING 6049285
|
|
HELLA 8DD355114401
|
|
HELLA PAGID 8DD355114401
|
|
ICER 78BD9048C
|
|
ICER 78BD90482
|
|
IPS Parts IBT1W12
|
|
ITN 10230894
|
|
JURID 562671JC
54.62 €
-20%
43.7 €
|
|
KAGER 370759
|
|
KAISHIN CBR326
|
|
KAMOKA 1031051
|
|
KAVO PARTS BR1213
|
|
KAVO PARTS BR1213C
|
|
KAWE 6118310
|
|
LPR O1026V
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
MAGNETI MARELLI 360406074800
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086300
|
|
MALÒ 1110128
|
|
MAPCO 25713
|
|
MASTER-SPORT 24012901011SETMS
|
|
METELLI 230894C
|
|
METZGER 6110256
|
|
METZGER 6118310
|
|
MEYLE 6155216047
|
|
MINTEX MDC2019
|
|
NATIONAL NBD1573
|
|
NK 203666
|
|
NK 313666
|
|
OPEN PARTS BDR241720
|
|
OPTIMAL BS8490
|
|
PAGID 54654
|
|
PATRON PBD1439
|
|
PEMEBLA NJC6286
|
|
PILENGA V767
|
|
PROTECHNIC PRD2499
67.76 €
-0%
67.76 €
|
|
QH Benelux BDC5786
|
|
QUINTON HAZELL BDC5786
|
|
REMSA 6118310
|
|
ROADHOUSE 6118310
|
|
ROTINGER RT20717
|
|
ROTINGER RT20717T5
|
|
RUVILLE BFR137110
|
|
SASIC 6106019
|
|
sbs 1815203666
55.08 €
-0%
55.08 €
|
|
sbs 1815313666
|
|
SOLID AUTO (UK) D206015
|
|
STARLINE PB20717C
|
|
STARMANN TS2171
|
|
STELLOX 60201110VSX
|
|
SWAG 89931425
|
|
TEXTAR 92165400
71.73 €
-20%
57.39 €
|
|
TEXTAR 98200165401
|
|
TRISCAN 8120101017
|
|
TRW DF4928S
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
TRW DF7466
|
|
VAICO V4080003
|
|
VALEO 197190
|
|
VALEO 297190
|
|
WOKING D6118310
|
|
ZIMMERMANN 430261220
|
|
ZIMMERMANN 430261252
|
|
CHEVROLET 96625948
|
|
OPEL 4808848
|
|
OPEL 96625948
|
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 126 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 141 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 150 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 230 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 227 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 150 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 127 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 140 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 136 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
