спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3300918 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 236 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,5 mm |
| брой на дупките | 4 |
| минимална дебелина | 9,7 mm |
| вътрешен диаметър | 82 mm |
| височина | 35,4 mm |
| диаметър на главината | 86,1 mm |
| кръг на дупките | 102 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0121/0201 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15378
|
|
A.B.S. 17067
20.53 €
-20%
16.42 €
|
|
A.B.S. 17067OE
|
|
ABE C30008ABE
27.92 €
-20%
22.33 €
|
|
ABE C30021ABE
|
|
ACDelco AC2385D
|
|
AP 15378
|
|
APEC braking DSK301
|
|
ASAM 53018
|
|
ASHIKA 600W004
|
|
ASHUKI 09909090
|
|
ATE 24011301951
|
|
ATE 413195
|
|
BENDIX 562138B
|
|
BENDIX 562138BC
|
|
BLUE PRINT ADG04322
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
BORG & BECK BBD4136
|
|
BOSCH 0986478712
|
|
BOSCH 0986479898
|
|
BOSCH 0986479R81
|
|
BOSCH 0986BB4297
|
|
BOSCH F026A01366
|
|
Brake ENGINEERING DI955941
|
|
BRECK BR012SA100
|
|
BRECO BS 7587
|
|
BREMBO 08782210
|
|
BREMBO 15378
|
|
BREMBO DP15001
|
|
BSF 11376
|
|
CAR 142990
|
|
CAR HPD990
|
|
CIFAM 800597
|
|
CIFAM 800597C
|
|
COMLINE ADC1009
30.86 €
-20%
24.69 €
|
|
DELPHI BG3551
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
DENCKERMANN B130140
|
|
E.T.F. 194392
|
|
EUROBRAKE 5815205001
|
|
FARCOM 230902
|
|
FEBI BILSTEIN 17509
25.29 €
-20%
20.23 €
|
|
FENOX TB215860
|
|
FERODO DDF1076
71.92 €
-20%
57.54 €
|
|
FERODO DDF10761
|
|
FREMAX BD4392
|
|
fri.tech. BD0196
|
|
fri.tech. DF196
|
|
FTE BS5042
|
|
FTE BS5042B
|
|
GALFER B1G21301951
|
|
GIRLING 6041233
|
|
GRAF DF29597
|
|
HELLA 8DD355107011
|
|
HELLA PAGID 8DD355107011
|
|
HP (ZEBRA) HP57855
|
|
ICER 78BD4392
|
|
ICER 78BD4392C
|
|
ICER 78BD43922
|
|
IPS Parts IBT1W04
|
|
ITN 10230401
|
|
ITN 10230597
|
|
JAPANPARTS DIW04
|
|
JAPANPARTS JDIW04
|
|
JAPKO 60W04
|
|
JP GROUP 3263100209
|
|
JURID 562138J
|
|
JURID 562138JC
|
|
KAGER 370225
|
|
KAISHIN CBR001
|
|
KAMOKA 1032152
29.3 €
-0%
29.3 €
|
|
KAWE 660600
|
|
KWP 129597
|
|
LPR O1441P
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4123
|
|
MAPCO 15500
|
|
MASTER-SPORT 24011301951SETMS
|
|
MAXGEAR 190702
|
|
MDR MFD2W04
|
|
METELLI 230597
|
|
METELLI 230597C
|
|
METZGER 15378
|
|
METZGER 6110713
|
|
METZGER 660600
|
|
MEYLE 29155210001
|
|
MINTEX MDC1459
|
|
NATIONAL NBD981
|
|
NECTO WN1088
|
|
NiBK RN1546
|
|
NIPPARTS J3300909
30.23 €
-20%
24.19 €
|
|
NK 205001
|
|
NK 315001
|
|
NPS D330O04
|
|
OPEN PARTS BDA176510
|
|
OPEN PARTS BDR176510
|
|
OPTIMAL BS6300
|
|
PAGID 50280
|
|
PATRON PBD4123
|
|
PEMEBLA NJC5886
|
|
PEX 140887
|
|
PILENGA 5860
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
PROFIT 50101076
|
|
PROTECHNIC PRD1151
27.9 €
-0%
27.9 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC5042
|
|
REMSA 660600
|
|
ROADHOUSE 660600
|
|
ROTINGER RT1302
|
|
ROTINGER RT1302T5
|
|
RUVILLE BFR134810
|
|
SASIC 6106111
|
|
sbs 1815205001
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
sbs 1815315001
|
|
SCT Germany SD13195
|
|
SIMER D1109
|
|
SOLID AUTO (UK) D206003
|
|
ST-TEMPLIN 0311014390
|
|
STARLINE PB1302C
|
|
SWAG 89917509
|
|
TEXTAR 92100300
|
|
TEXTAR 98200100301
|
|
TRISCAN 812024133
|
|
TRISCAN 812024133c
|
|
TRUSTING DF196
29.56 €
-0%
29.56 €
|
|
TRW DF4123
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
VAICO V5140002
|
|
VALEO 186742
|
|
VALEO 197259
|
|
VALEO 297259
|
|
VALEO 297742
|
|
VEMA 98032
|
|
VILLAR 6280260
|
|
WAGNER WGR10761
|
|
WOKING D660600
|
|
ZIMMERMANN 185395000
|
|
CHEVROLET 96284392
|
|
CHEVROLET 96320531
|
|
CHEVROLET 96455424
|
| Chevrolet MATIZ (M200, M250) | 52 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Chevrolet MATIZ (M200, M250) | 67 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Daewoo MATIZ (KLYA) | 52 коня | бензин |
| Daewoo MATIZ (KLYA) | 64 коня | бензин |
| Chevrolet MATIZ (M200, M250) | 52 коня | бензин |
| Chevrolet MATIZ (M200, M250) | 64 коня | бензин |
| Chevrolet MATIZ (M200, M250) | 67 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK | 63 коня | бензин |
