спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205001 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,62 kg |
| диаметър | 236 mm |
| височина | 35,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,6 mm |
| минимална дебелина | 9,7 mm |
| центриращ диаметър | 86 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17067
20.53 €
-20%
16.42 €
|
|
ATE 24011301951
|
|
BENDIX 562138
|
|
BORG & BECK BBD4136
|
|
BRECO BS7587
|
|
BREMBO 08782210
|
|
CAR 142990
|
|
DELPHI BG3551
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
EUROBRAKE 5815205001
|
|
FERODO DDF1076
71.92 €
-20%
57.54 €
|
|
FIRST LINE FBD1091
|
|
FREMAX BD4392
|
|
FTE BS5042
|
|
HELLA PAGID 8DD355107011
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300909
|
|
JURID 562138
|
|
JURID 562138J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4123
|
|
METELLI 230597
|
|
MGA D1343
|
|
MINTEX MDC1459
|
|
PAGID 50280
|
|
PEX 140143
|
|
PILENGA 5860
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC5042
|
|
sbs 1815205001
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
TEXTAR 89014100
|
|
TEXTAR 92100300
|
|
TRISCAN 812024133
|
|
TRUSTING DF196
29.56 €
-0%
29.56 €
|
|
TRW DF4123
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
VALEO 186742
|
|
DAEWOO 96254392
|
|
DAEWOO 96284392
|
|
DAEWOO 96320531
|
|
DAEWOO 96455424
|
| Daewoo MATIZ (KLYA) | 52 коня | бензин |
| Daewoo MATIZ (KLYA) | 64 коня | бензин |
| Chevrolet MATIZ (M200, M250) | 52 коня | бензин |
| Chevrolet MATIZ (M200, M250) | 64 коня | бензин |
| Chevrolet MATIZ (M200, M250) | 67 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK | 50 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK | 63 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK | 67 коня | бензин |
