спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3301079 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| диаметър | 238 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вътрешен диаметър | 126,2 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| височина | 46,3 mm |
| диаметър на главината | 59 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0279 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17146
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
ABE C31084ABE
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
ABE C31105ABE
24.16 €
-20%
19.33 €
|
|
ACDelco AC3120D
|
|
AP 25153
|
|
APEC braking DSK2348
|
|
ASHIKA 6001113
|
|
ASHUKI 09909701
|
|
ATE 24011801391
|
|
ATE 418139
|
|
BENDIX 562426B
|
|
BENDIX 562426BC
|
|
BLUE PRINT ADN14393
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
BORG & BECK BBD4474
|
|
BOSCH 0986479354
|
|
BOSCH 0986AB5196
|
|
BOSCH 0986AB6384
|
|
BOSCH 0986AB9597
|
|
Brake ENGINEERING DI956109
|
|
BRECO BS 8762
|
|
BREMBO 09A91910
|
|
CAR 1421276
|
|
CIFAM 800850
|
|
DELPHI BG3763
40.07 €
-20%
32.06 €
|
|
E.T.F. 195002
|
|
EUROBRAKE 5815202268
|
|
FARCOM 231065
|
|
FERODO DDF1884
148.79 €
-20%
119.03 €
|
|
FERODO DDF18841
|
|
FIRST LINE FBD1521
|
|
FREMAX BD7797
|
|
fri.tech. BD1085
|
|
fri.tech. DF1085
|
|
FTE BS5275
|
|
GIRLING 6047431
|
|
GRAF DF29850
|
|
HELLA PAGID 8DD355112431
|
|
HP (ZEBRA) HP57997
|
|
JAPANPARTS DI113
|
|
JAPKO 60113
|
|
JP GROUP 4063101209
|
|
JURID 562426J
86.4 €
-20%
69.12 €
|
|
JURID 562426JC
|
|
KAGER 370738
|
|
KAVO PARTS BR6771
|
|
KAVO PARTS BR6771C
|
|
KAWE 6113110
|
|
KBP 38341
|
|
KWP 129850
|
|
LPR N2008V
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086640
|
|
MAPCO 45502
35.74 €
-0%
35.74 €
|
|
MAXGEAR 191323
|
|
MDR MFD2113
|
|
METELLI 230850
|
|
METZGER 6110292
|
|
METZGER 6113110
|
|
MEYLE 36155210029
|
|
NATIONAL NBD1135
|
|
NiBK RN1233
|
|
NIPPARTS J3301079
26.49 €
-20%
21.19 €
|
|
NK 202268
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
NK 312268
|
|
NPS N330N10
|
|
OPEN PARTS BDA221620
|
|
OPEN PARTS BDR221620
|
|
OPTIMAL BS8934
|
|
PILENGA V576
|
|
PROTECHNIC PRD2750
|
|
QH Benelux 57997
|
|
QH Benelux BDC5275
|
|
QUINTON HAZELL 4063101209
|
|
QUINTON HAZELL BDC5275
|
|
REMSA 6113110
|
|
ROADHOUSE 6113110
|
|
ROTINGER RT20348
|
|
ROTINGER RT20348T5
|
|
SASIC 6106042
|
|
sbs 1815202268
26.5 €
-0%
26.5 €
|
|
sbs 1815312268
|
|
SIMER D2126
|
|
SOLID AUTO (UK) N106083
|
|
TEXTAR 92144300
|
|
TEXTAR 98200144301
|
|
TRISCAN 812014172
|
|
TRUSTING DF1085
|
|
TRW DF4743
37.77 €
-20%
30.21 €
|
|
WOKING D6113110
|
|
NISSAN 402061F500
|
|
NISSAN 4020672B00
|
|
NISSAN 4020673B00
|
| Nissan MICRA II (K11) | 54 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 57 коня | дизел |
| Nissan MICRA II (K11) | 60 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 82 коня | бензин |
