спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4743 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| мярка на резбата | 12,8 |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| диаметър | 238 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 46,2 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17146
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
APEC braking DSK2348
|
|
ATE 24011801391
|
|
BENDIX 562426B
|
|
BENDIX 562426BC
|
|
BLUE PRINT ADN14393
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
BORG & BECK BBD4474
|
|
BOSCH 0986479354
|
|
BOSCH 0986AB5196
|
|
BOSCH 0986AB6384
|
|
BOSCH 0986AB9597
|
|
Brake ENGINEERING DI956109
|
|
BREMBO 09A91910
|
|
CAR 1421276
|
|
DELPHI BG3763
40.07 €
-20%
32.06 €
|
|
FERODO DDF1884
148.79 €
-20%
119.03 €
|
|
FERODO DDF18841
|
|
FIRST LINE FBD1521
|
|
FTE BS5275
|
|
GIRLING 6047431
|
|
HELLA 8DD355112431
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301079
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
JAPANPARTS DI113
|
|
JURID 562426J
86.4 €
-20%
69.12 €
|
|
JURID 562426JC
|
|
LPR N2008V
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
MAPCO 45502
35.74 €
-0%
35.74 €
|
|
METELLI 230850
|
|
MEYLE 36155210029
|
|
NATIONAL NBD1135
|
|
NIPPARTS J3301079
26.49 €
-20%
21.19 €
|
|
NK 202268
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
NK 312268
|
|
PAGID 54443
|
|
PILENGA V576
|
|
QH Benelux 57997
|
|
REMSA 6113110
|
|
TEXTAR 92144300
|
|
TRISCAN 812014172
|
|
TRUSTING DF1085
|
|
NISSAN 402061F500
|
|
NISSAN 4020672B00
|
|
SUZUKI 4020672B01
|
| Nissan MICRA II (K11) | 54 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 57 коня | дизел |
| Nissan MICRA II (K11) | 60 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 82 коня | бензин |
