спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3301080 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| диаметър | 280 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вътрешен диаметър | 144 mm |
| височина | 49,4 mm |
| диаметър на главината | 68,07 mm |
| повърхност | с покритие |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 24 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16598
|
|
A.B.S. 16639
71.09 €
-20%
56.87 €
|
|
A.B.S. 16639OE
|
|
AP 22019
|
|
APEC braking DSK356
|
|
ASHUKI 09900801
|
|
BENDIX 562281B
|
|
BLUE PRINT ADN14384
71.4 €
-20%
57.12 €
|
|
BLUE PRINT ADN14384C
|
|
BOSCH 0986479678
|
|
BOSCH 0986479U73
|
|
BOSCH 0986AB5205
|
|
BOSCH 0986AB5219
|
|
BOSCH 0986AB6302
|
|
BOSCH 0986AB6303
|
|
BOSCH 0986AB9519
|
|
BOSCH 0986AB9520
|
|
BOSCH F026A01372
|
|
Brake ENGINEERING DI955198
|
|
Brake ENGINEERING DI955685
|
|
Brake ENGINEERING DI955865
|
|
Brake ENGINEERING DI956179
|
|
BRECO BS 8375
|
|
BREMBO 09793310
|
|
COMLINE ADC0257V
|
|
DELPHI BG2682
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
DJ PARTS BD1057
|
|
FENOX TB219086
|
|
FERODO DDF1494
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
FERODO DDF14941
|
|
FREMAX BD2829
|
|
fri.tech. DF331
|
|
fri.tech. DF789
|
|
FTE BS7370
|
|
GIRLING 6025741
|
|
GIRLING 6040911
|
|
HELLA 8DD355115641
|
|
HELLA PAGID 8DD355115641
|
|
HP (ZEBRA) 57939
|
|
HP (ZEBRA) 57940
|
|
HP (ZEBRA) HP57939
|
|
HP (ZEBRA) HP57940
|
|
JURID 562281J
|
|
KAVO PARTS BR6769
|
|
KAVO PARTS BR6769C
|
|
KAVO PARTS BR6770
|
|
KAWE 38277
|
|
KAWE 693710
|
|
LPR N2025V
|
|
MAGNETI MARELLI 600000086650
|
|
MAPCO 45516
|
|
MEYLE 36155210025PD
|
|
MINTEX MDC1947
|
|
NATIONAL NBD893
|
|
NECTO WN1423
|
|
NIPPARTS J3301080
38.15 €
-20%
30.52 €
|
|
NK 202267
|
|
NK 312267
|
|
NPS N330N79
|
|
NPS N330N88
|
|
PAGID 54790
|
|
PEX 140413
|
|
PEX 140414
|
|
PILENGA V899
|
|
PROTECHNIC PRD2416
|
|
QH Benelux BDC5213
|
|
QH Benelux BDC5323
|
|
QUINTON HAZELL BDC5213
|
|
QUINTON HAZELL BDC5323
|
|
QUINTON HAZELL BSF5213
|
|
QUINTON HAZELL BSF5323
|
|
REMSA 693710
|
|
ROADHOUSE 693710
|
|
RUVILLE BFR522510
|
|
sbs 1815202267
41.84 €
-0%
41.84 €
|
|
sbs 1815312267
|
|
SOLID AUTO (UK) N106076
|
|
SOLID AUTO (UK) N106093
|
|
STELLOX 60201407SX
|
|
TEXTAR 92179003
|
|
TEXTAR 98200179001PRO
|
|
TRISCAN 812014176
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 4235077
|
|
TRUSTING DF331
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
TRUSTING DF789
|
|
TRW DF2574
|
|
TRW DF4090
|
|
TRW DF4091
|
|
TRW DF7132
|
|
TRW DF7275
|
|
VALEO 197005
|
|
WOKING D693710
|
|
NISSAN 402060V101
|
|
NISSAN 402062Y502
|
|
NISSAN 402062Y503
|
|
NISSAN 402062Y505
|
|
NISSAN 402063L103
|
|
NISSAN 4020640U02
|
|
NISSAN 4020640U12
|
|
NISSAN 4020689E01
|
| Nissan MAXIMA QX (A32) | 193 коня | бензин |
