спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF331 |
| тегло | 14,086 kg |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| кръг на дупките | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 49,3 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16040
67.76 €
-20%
54.21 €
|
|
A.B.S. 16598
|
|
ABE C31040ABE
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
ABE C31074ABE
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
ACDelco AC2522D
|
|
AP 24263
|
|
APEC braking DSK690
|
|
ASHIKA 6001140
|
|
ASHUKI 09900401
|
|
ATE 24012201741
|
|
BENDIX 561536B
|
|
BLUE PRINT ADN143117
60.69 €
-20%
48.55 €
|
|
BOSCH 0986478833
|
|
BRADI 1325424
|
|
BRECO BS7987
|
|
CAR 142801
|
|
CAR HPD801
|
|
CIFAM 8001743C
|
|
COMLINE ADC0216V
|
|
DELPHI BG2682
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
DELPHI BG682
|
|
E.T.F. 198801
|
|
FERODO DDF600
162.1 €
-20%
129.68 €
|
|
FREMAX BD8801
|
|
FTE BS3813
|
|
GIRLING 6025741
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301040
66.3 €
-20%
53.04 €
|
|
HP (ZEBRA) 53954
|
|
INTERBRAKE NS361V
|
|
JAPANPARTS DI140
|
|
JURID 561536J
|
|
KAISHIN CBR162
|
|
KAVO PARTS BR6727
|
|
LPR N2025V
|
|
LPR N2361V
|
|
MAGNETI MARELLI 353613254240
|
|
MALÒ D202247
|
|
MAPCO 45522
|
|
METELLI 231743C
|
|
MINTEX MDC860
|
|
NECTO WN689
|
|
NIPPARTS J3301040
37.96 €
-20%
30.36 €
|
|
NK 202247
|
|
OPTIMAL BS4740
|
|
PAGID 52326
|
|
PEX 140392
|
|
PEX 140413
|
|
PILENGA V892
|
|
QUINTON HAZELL BDC3813
|
|
REMSA 638520
|
|
REMSA 652910
|
|
ROADHOUSE 638520
|
|
ROADHOUSE 652910
|
|
ROULUNDS RUBBER D2522
|
|
sbs 151534
|
|
sbs 1815202247
53.9 €
-0%
53.9 €
|
|
TEXTAR 92069900
|
|
TRISCAN 812014136
|
|
TRW DF2574
|
|
VALEO 186636
|
|
ZIMMERMANN 200250800
|
|
NISSAN 402062L903
|
|
NISSAN 40206880
|
|
NISSAN 4020688000
|
|
NISSAN 40206880000
|
|
NISSAN 402068800000
|
|
NISSAN 4020688E01
|
|
NISSAN 4020688E03
|
|
NISSAN 4020688E04
|
|
NISSAN 4020688E05
|
|
NISSAN 40206890
|
|
NISSAN 4020689E01
|
|
NISSAN 4214051200
|
| Nissan MAXIMA II (J30) | 170 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA QX (A32) | 140 коня | бензин |
