спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3302062 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър | 255 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой на дупките 1 | 3 |
| вътрешен диаметър | 129,6 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 46,2 mm |
| диаметър на главината | 54 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0003 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16141
|
|
A.B.S. 16141OE
|
|
ABE C32062ABE
36.64 €
-20%
29.31 €
|
|
AP 24602
|
|
APEC braking DSK748
|
|
ASHIKA 6002262
|
|
ASHUKI T60296
|
|
ATE 24012201781
|
|
ATE 422178
|
|
BENDIX 561808B
|
|
BLUE PRINT ADT34356
32.89 €
-20%
26.31 €
|
|
BOSCH 0986478725
|
|
BOSCH F026A01292
|
|
BRECO BS 8208
|
|
BREMBO 09680310
|
|
CIFAM 800255
|
|
DELPHI BG2596
45.66 €
-20%
36.53 €
|
|
DOYEN DDF500
|
|
E.T.F. 192097
|
|
FENOX TB219217
|
|
FERODO DDF500
88.53 €
-20%
70.82 €
|
|
FTE BS7675
|
|
HELLA 8DD355103911
|
|
HELLA PAGID 8DD355103911
|
|
HP (ZEBRA) HP55670
|
|
JAPANPARTS DI262
|
|
JURID 561808J
|
|
KAVO PARTS BR9331
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF3115
|
|
METELLI 230255
|
|
MEYLE 30155210038PD
|
|
MINTEX MDC893
|
|
NiBK RN1459
|
|
NIPPARTS J3302062
33.63 €
-20%
26.9 €
|
|
NK 204545
|
|
NK 314545
|
|
NK BG2596
|
|
NPS T330A102
|
|
OPTIMAL BS4650
|
|
PAGID 53648
|
|
PEX 140572
|
|
PILENGA V680
|
|
QH Benelux 55670
|
|
QH Benelux 643910
|
|
QH Benelux BDC4644
|
|
QUINTON HAZELL BS4650
|
|
REMSA 643910
|
|
ROADHOUSE 643910
|
|
sbs 1815204545
53.32 €
-0%
53.32 €
|
|
sbs 1815314545
|
|
STARMANN TS1392
|
|
TEXTAR 92068900
|
|
TEXTAR 98200068901
|
|
TRISCAN 812013147
|
|
TRW DF3115
|
|
VALEO 186652
|
|
VEMA 98545
|
|
VILLAR 6281688
|
|
TOYOTA 4351220360
|
|
TOYOTA 4351220410
|
| Toyota CELICA купе (AT18_, ST18_) | 105 коня | бензин |
| Toyota CELICA купе (AT18_, ST18_) | 156 коня | бензин |
| Toyota CELICA кабриолет (AT18_, ST18_) | 156 коня | бензин |
