спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204545 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 4,74 kg |
| диаметър | 255 mm |
| височина | 46 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 54 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16141
|
|
ATE 24012201781
|
|
BENDIX 561808
|
|
BRADI 1526724
|
|
BRECO BS8208
|
|
BREMBO 09680310
|
|
DELPHI BG2711
48.06 €
-20%
38.45 €
|
|
DELPHI BG2889
|
|
EUROBRAKE 5815204545
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 870
|
|
FERODO DDF500
88.53 €
-20%
70.82 €
|
|
HELLA PAGID 8DD355103911
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302062
40.92 €
-20%
32.74 €
|
|
JURID 561808
|
|
JURID 561808J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF3115
|
|
MINTEX MDC893
|
|
MOTAQUIP VBE147U
|
|
PAGID 53648
|
|
PEX 140572
|
|
PILENGA V680
|
|
QUINTON HAZELL BDC4644
|
|
sbs 1815204545
53.32 €
-0%
53.32 €
|
|
TEXTAR 92068900
|
|
TRISCAN 812013147
|
|
TRUSTING DF445
|
|
TRW DF3115
|
|
TOYOTA 4351220360
|
|
TOYOTA 4351220380
|
| Toyota CELICA купе (AT18_, ST18_) | 105 коня | бензин |
| Toyota CELICA купе (AT18_, ST18_) | 156 коня | бензин |
| Toyota CELICA кабриолет (AT18_, ST18_) | 156 коня | бензин |
