спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3302065 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| диаметър | 238 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| вътрешен диаметър | 126,5 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| височина | 48,2 mm |
| диаметър на главината | 54 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0121/0203 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15960
|
|
A.B.S. 15960OE
|
|
AP 14517
|
|
APEC braking DSK134
|
|
ASHIKA 6002249
|
|
ASHIKA 6002265
|
|
ASHUKI T60001
|
|
ASHUKI T60109
|
|
ATE 24011201401
|
|
ATE 412140
|
|
BLUE PRINT ADT34361
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
BORG & BECK BBD4040
|
|
BOSCH 0986478506
|
|
BOSCH 0986479T68
|
|
BOSCH 0986AB9803
|
|
BRECO BS 7489
|
|
BREMBO 08586410
|
|
CAR 142639
|
|
CAR HPD639
|
|
CIFAM 800662
|
|
COMLINE ADC0122
|
|
DELPHI BG2597
30.53 €
-20%
24.42 €
|
|
DJ PARTS BD1241
|
|
DOYEN 08586410DDF412
|
|
E.T.F. 191250
|
|
FENOX TB218101
|
|
FERODO DDF412
44.88 €
-20%
35.9 €
|
|
FERODO DDF4121
|
|
FIRST LINE FBD055
|
|
FREMAX BD1250
|
|
FTE BS3762
|
|
HELLA 8DD355103551
|
|
HELLA PAGID 8DD355103551
|
|
HP (ZEBRA) HP55658
|
|
IPS Parts IBT1265
|
|
ITN 102300294
|
|
ITN 10230662
|
|
JAPANPARTS DI265
|
|
JAPANPARTS JDI249
|
|
JAPANPARTS JDI265
|
|
JAPKO 60249
|
|
JAPKO 60265
|
|
JURID 561601J
|
|
KAGER 370464
|
|
KAVO PARTS BR9330
|
|
KLAXCAR FRANCE 25834z
|
|
LEMFÖRDER 1908001
|
|
LEMFÖRDER 1908002
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1409
|
|
MAGNETI MARELLI 600000087010
|
|
MASTER-SPORT 24011201401SETMS
|
|
METELLI 230662
|
|
MINTEX MDC725
|
|
NIPPARTS J3302065
30.93 €
-20%
24.74 €
|
|
NK 204527
|
|
NK 314527
|
|
NPS T330A65
|
|
PAGID 53613
|
|
PEX 140560
|
|
PILENGA 5354
|
|
PROTECHNIC PRD1150
34.88 €
-0%
34.88 €
|
|
QH Benelux BDC3762
|
|
QUINTON HAZELL BDC3762
|
|
QUINTON HAZELL BS3762
|
|
REMSA 640100
|
|
ROADHOUSE 640100
|
|
sbs 1815204527
26.5 €
-0%
26.5 €
|
|
sbs 1815314527
|
|
SOLID AUTO (UK) T106032
|
|
TEXTAR 92065500
|
|
TEXTAR 98200065501
|
|
TRISCAN 812013109
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 4035033
|
|
TRW DF1409
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
VALEO 186510
|
|
VEMA 98708
|
|
VILLAR 6281677
|
|
ZIMMERMANN 590206800
|
|
ZIMMERMANN 590206850
|
|
TOYOTA 4351212230
|
|
TOYOTA 4351212240
|
|
TOYOTA 4351212500
|
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 75 коня | бензин |
